Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 30 és 40 éves közötti...

A 30 és 40 éves közötti férfiak miért nem házasodnak, vagy legalább lenne barátnőjük?

Figyelt kérdés
Fontosabb nekik a munkájuk?
2011. márc. 19. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom azért, mert nem találnak maguknak párt. Lehet, hogy szeretnének házasodni, csak nem tudnak. Vagy már teljesen feladták. Persze biztos van olyan is, aki nem akar, de az nem hiszem, hogy a munkája miatt, inkább azt tudnám elképzelni, hogy vannak annyira "magányosfarkas" emberek, akik egyszerűen nem akarnak se családot, se partnert. De ilyenből szerintem viszonylag kevés van.
2011. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen pasit keresek!Ha van ...
2011. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Mot indul nekik a király élet, dolgoznak, van lóvé, egzisztencia és a 20 éves muffok pörögnek rajtuk.

2011 van, ébredj már fel!

2011. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Én 30 éves vagyok.Nem vagyok nős,mert nem tartom fontosnak a dolgot.Külföldön dolgozom,de nem látástól vakulásig.A szabadidőmben a hobbimnak élek..Van élettársam aki 8 évvel idősebb nálam.Ha ő akarná hogy elvegyem feleségül elvenném,de ő sem ragaszkodik hozzá.Így el vagyunk tökéletesen..

30/F

2011. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha eddig nem nősültek meg, valószínűleg nem is akarnak.
2011. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

a kérdés hatalmas általánosítás.


a 30 és 40 év körüli férfiak egy része már rég megházasodott / kapcsolatban él.


a többiek meg, gondolom, különböző okok miatt nem: a karrierjükre koncentrálnak, vérbeli facérok és nem akarak többet alkalmi flörtöknél, elköteleznék magukat, de épp nem találtak olyat, aki nekik kell

2011. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Nehéz párt találni. 30 évesen már nem járok bulizni, a munkám során sem nagyon találkozok olyan nőkkel, akik szóba jöhetnének. 30 évesen már nem úgy állok a kapcsolatokhoz, mint 20 évesen, hogy lesz ami lesz, belevágok, hanem eleve olyan nővel kezdek, akivel nagy az esély a sikeres kapcsolatra. Szeretnék családot, mennél hamarabb, ez a legfontosabb dolog számomra, azért dolgozok sokat, hogy megfelelő egzisztenciával vághassak bele a családalapításba.

Azt tapasztalom, hogy a nők is nagyon megszűrik a jelentkezőket, a legtöbb huszonéves nő hallani sem akar a 30 éves férfiakról. A 30 egy vízválasztó. Ettől a kortól lesz igazán férfi a férfi, ereje teljében van, kiforrott a személyisége és állítólag ekkor a legvonzóbb a nők számára. Mégsem kell. A harmincas már túl öreg a húszas éveikben járó nők számára és túl fiatal még a harmincon túliaknak. Aki harmincas férfi és lekéste a házasságot, vagy a stabil kapcsolatot a húszas évei végén, többnyire hoppon marad. Egy ideig... Addig is, marad a munka.

2011. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Ja és kedves többi felhasználó, csak egy jó tanács, ne próbáljátok kitalálni mások indítékait, hacsak nem rendelkeztek átlag feletti empatikus képességekkel, vagy nem detektív a foglalkozásotok, mert meg kell mondanom, találgattok, de k.rva sz.rul!

Ezer és egy oka lehet annak, hogy valaki egyedül van, Ti pedig csak vaktában lövöldöztök.


Előző

2011. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19:22: Magányosfarkas típust keresel? Küldj nekem egy fényképes önéletrajzot, önéletrajz nélkül!
2011. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A 30 és 40 közöttieknek kellene válaszolni az ilyen kérdésekre, nem a "szerintem" gyerekeknek.


"Mot (most akar lenni?) indul nekik a király élet, dolgoznak, van lóvé, egzisztencia és a 20 éves muffok pörögnek rajtuk. "

Ezt meg honnan vetted?! A tv nevű agymosó készülékből?

2011. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!