Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nővel nem házasodnak a...

Milyen nővel nem házasodnak a férfiak?

Figyelt kérdés

Egyetértetek ezzel a cikkel?

[link]


2011. júl. 10. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem hülyeség hogy a férfinál okosabb nő nem lehet.Miért ne lehetne :D
2011. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Kicsit túl van sarkosítva, szerintem. De azért lehet benne némi igazság.

Ha olvasgatunk itt az oldalon ezt-azt a párkapcsolatokról, akkor bele-bele lehet szaladni időnként ilyen problémás nőkbe.


Ezek után már csak azt szeretném elolvasni, milyen férfihez nem menjünk feleségül. Engem speciel ez foglalkoztat jobban. :-)) Lehet, hogy azért mert beleszaladtam egy "nemenjhozzá fajtába"??? :-))

2011. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 yuda ***** válasza:
100%

Elolvastam és pár megjegyzés :D


álerotikus kinövi, ugyanis akár akarja, akár nem kiöregszik :D


a férfinál okosabb nő rosszul van megfogalmazva, mert az okosság, vagy mondjuk intelligenciának..mindegy, nem feltétlen kell azt jelentse, hogy "sárkányirányító" természete van :D

Magam részérő legyen mondva (ffi) szeretem az okos nőket, partnernek tekintem akivel tudok legalább beszélgetni- jó persze nem a filozófia doktorával, mert van abban valami, hogy ne legyen okosabb, de igazából sokkal okosabakkal nem találkozom ez az igazság és nem nagyképűségből mondom, hanem lehet akárhány diplomás nő, a természete a lényeg és ha az jó, akkor a tudása kiegészítő kincs, de ha csak műveltség van és hárpia-, beképzelt természete akkor végezhet akármit, soha nem lesz társa- de ennek ismétlem, nem az okosság a hibája.


Régi bölcsesség, hogy minél többet tanul valaki, igazából annál szerényebb lesz, mert felismeri, hogy milyen keveset tud az egészhez képest :)

Aki nagyképű, az igazából eléggé butuska... :)

2011. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem a férfiak szeretik az okos nőket,ellentétben a butákkal és az okostojásokkal.De azt már nem szeretik ha nem adnak nekik igazat :D
2011. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Én is szeretem az okos nőket, de egyszer volt egy nálam okosabb barátnőm, volt egy csomó jó tanulmányi eredménye sporteredménye, jó magatartás stb... hát olyan kisebbségi komplexusom volt mellette pedig én se vagyok hülye... csak állandóan azt láttam, hogy ő milyen okos ügyes nah mindegy tény h ez így nem működik azóta nem jövök össze ilyennel :P

18/F

2011. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, Fritz Kahn ezt az 1950-es években írta, 1968-ban adták ki ezt a könyvét Magyarországon. Én 50-esként ezen nőttem fel, de azért akkor teljesen más volt minden. Szóval ezeket a dolgokat szövegkörnyezetben kellene elolvasni, mert így teljesen más az értelmezése.
2011. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"A krónikusan beteg nő

Aki normálisan szeretné élvezni az életet, az vigyázzon, és beteg nővel sohase jusson odáig, hogy közöttük a házasság gondolata akár csak szóba is kerülhessen. A házasság értelme, hogy a házastársak kiegészítsék egymást és boldog életet éljenek, erre pedig egészséges nőre van szükség.+


kössz bazeg, én cukorbeteg vagyok. akkor most rohadjak meg egyedül?


ez egy nagy híg fos, ami a cikkben van, hülyeség folyton elméleteket kreálni. annyi félnótás nőnek jut férj, hogy mindig lesz olyan, aki tesz ezekre a szabályokra.

2011. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért kell egy férfinek vezető szerep? Szerintem a családokat a nők tartják össze, így a nő az úr. A férfiak meg menjenek és harcoljanak egymással.


Miért kell egy férfinak okosabbnak lenni? talán még mindig az áll érvényben, hogy a férfi magasabb rendűbb a nőnél?


Oké a dilis és a gyermeteget megértem hogy nem való házastársnak, de ilyen sajnos több van férfiban.

2011. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a cikkel.


30F

2011. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!