Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom mindenkire szakit...

A párom mindenkire szakit időt csak rám nem, nemsokára megszülöm a közös gyermekünket! Miért ilyen? Kapuzárási pánik vagy mi?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
szerintem ilyenek a férfiak így kell öket elfogadni
2009. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
miért már olyan "oreg" a férjed, hogy kapuzárási pánikja van?
2009. febr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

a kapuzárási pánik 50 éves kor körül van. És sokan azért nem foglalkoznak olyankor a párjukkal, mert vmi fiatal bigét hajtanak... Bocsi, de ez az igazság

Komolyan szólva ez nagyon nem jó! Mi lesz ha meglesz a babuci és nem fog vele soha foglalkozni. Akkor te majd a wc-re is magaddal kell vigyed, mert nem lesz aki figyel rá??? Beszéd meg vele mihamarabb. Ha megszületik a baba, már nehezebb lesz időt szakítani egy komolyabb beszélgetésre és csak gyűlni fognak a problémák.

2009. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy miért ilyen a te párod, de az én párom ott van minden vizsgálaton, még a vérvételre is elkísér. Az összes szabadidőnket együtt töltjük és a házimunkában is sokat segít.


23 hetes kismami

2009. febr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha valóban így érzed, akkor azt tényleg beszéld meg Vele. Az igaz, hogy a nők ilyenkor érzékenyebbek, de ne hagyd magad. Igen is törődjön Veled, mert később valóban nehéz lesz. A pasik többsége hajlamos az önzőségre, sajnos. És ezt tapasztalatból mondom, mert én is így jártam. A férjem mindennel és mindenkivel foglalkozott, csak velünk nem. És válás lett a vége...
2009. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
94%
Nem biztos, h van valakije. Az Én párom alapból ilyen, nem kisért el vizsgálatokra, nem azért mert nem érdekli, hanem mert ilyen és kész.minek üljön ott feleslegesen? amúgy az én pasim nem az a megcsalós fajta, én is mindig megvádoltam mikor nem volt itthon, de rájöttem h hülyeség. nsztem ő is olyan lehet mint az enyém, nem mutatja ki az érzéseit. Ha meg elmondja hol volt, mit csinált stb. akkor nem hiszem h aggódnod kéne ha eléggé ismered ugyis rájössz ha hazudik
2009. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A párom már 50 én meg 25!Szeretem nagyon csak rosszul esik hogy ilyen!Köszönöm a válaszokat!:)
2009. febr. 23. 12:25
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Inkább össze kellene hogy tegye a két kezét, hogy egy fele annyi idős nő gyermeket szül "neki"! (igazából az életnek)

A kapuzárási pánik pont az, hogy fiatal nőket hajkurász, de jelen esetben Te vagy a fiatal nő, annak megerősítése, hogy ő még igenis alfahím. Oda kellene lennie meg vissza. Ne hagyd, hogy lekezeljen, gyerekként kezeljen, csak mert idősebb. Inkább örülne.

2009. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
egy kicsit bovebben is írhatnál a szituról, mert így mindenki azt gondol amit akar.mit jelent az a mindenkire szakít idot? az o kapuzárási pánikja te vagy és ha már így osszekerultetek akkor hol a baj?
2009. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát azt mondja fél hogy elhagyom és ezért nem "közeledik" ugy hozzám és nagy falakat épitett maga köré!Amióta látszik a pocim azóta nem foglalkozik velem és minden és mindenki fontosabb neki mint mink! A munkája,haverok,flörtölés stb.
2009. febr. 25. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!