Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok és rám jött...

21 éves vagyok és rám jött pánik, mit tehetnék? (többi lent)

Figyelt kérdés

szóval 21 éves vagyok egyetemre járok, minden rendben van.. DE egy ideje észrevettem h egyre többet gondolok a távoli jövőmre, házasságra, gyerekre... jelenleg párkapcsolatban élek, de hát nem tudom mi lehetne belőle... az egyetemen már nagyon sokan megházasodtak, gyereket terveznek s hasonló korúak mint én... és a nagy gondolkodásban rájöttem h 10 éven belül akarok gyereket, házasságot... de ahhoz h én összeházasodjak, ahhoz együtt kell élni, ahhoz h együtt éljek vkivel ahhoz járni kellene vkivel... tehát ugy mostanában kellene (?) megtalálnom az igazit...(?) és már egészen ilyen pánikolva gondolok arra h nem fogom megtalálni soha az igazit..és egyedül maradok...

nagyon rossz...:S

párommal szakítani nem akarok mert jól megvagyunk... és nem közölhetem vele hogy: "ja amugy azért szakitanék mert 10 éven belül családot akarok"

...

:S:S


2011. szept. 20. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

de ahhoz h én összeházasodjak, ahhoz együtt kell élni, ahhoz h együtt éljek vkivel ahhoz járni kellene vkivel... tehát ugy mostanában kellene (?) megtalálnom az igazit...(?)


Azt írtad van párod.. Akkor vele jársz, számodra most ő az igazi.. De ezekszerint nem őt képzeled el később a gyermekeid apukájának..

2011. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21 évesen ezen pánikolsz? én 26 évesen azon hogy legyen miből élni!(gyerek az eszembe sem jut)
2011. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

első: hát én vele képzelném... de ő nem velem... (ez kicsit bonyolult)


második: igen ezen is szoktam agyalni de egzisztencia szinten nagyon sok lehetőségem van/lesz (amiket most nem fejtenék ki)

2011. szept. 20. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:
26 éves! ha mindig ezen agyalsz, soha nem lesz gyereked! kevés a gazdag gyerekes... Kérdező: Én tisztáznám a helyedben a párommal, hogy ő hogy tervezi a jövőjét. aztán össze tudjátok vetni, h mennyire egyeznek meg a céljaitok. vagy közös nevezőre juttok, ha nem, vagy búcsút intetek egymásnak. hidd el, sok más férfinek is vannak olyan tervei, mint neked!
2011. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:) én megismertem a férjem,1hónap után eljegyzett, 2hónapra rá összeköltöztünk, aztán 10hónapra rá összeházasodtunk. 3évre rá megszületett a babánk.

nem kell ehhez 10év...te atya ég :)

csak találkoznod kell azzal a férfival,akit el tudsz fogadni életed párjának, gyerekeid apjának és ő is szintúgy.

ha a mostani kapcsolatod annyira jó,akkor mit görcsölsz? nem értem...

2011. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a mostani pároddal nincs közös jövőtök (olyan amilyet te szeretnél) akkor minek pazarlod az idődet vele?

Az első lépés, ahhoz hogy 10 év múlva feleség és anya legyél, az az, hogy szakítasz a mostanival, akármennyire is szereted. Ha ő nem veled képzeli az életét, te meg már most ezen pánikolsz.. Szerintem egyértelmű.

2011. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Azon görcsölsz, hogy leutánozzad a többieket?!

A magyar statisztika szerint, 3 év múlva elválsz.

Ha jól osztod be a tíz évet, 3szor is elválhatsz azalatt...

2011. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

. . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

... . . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. .

2011. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!