Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiborultam és a feleségem...

Kiborultam és a feleségem haragszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma nagyon szar napom volt és ma pont én fürdettem a 3 éves fiunkat amikor kikészített. Elkezdett durván hisztizni és bekattantam. Sorba rakta kis játékokkal a kád egyik szélét én meg lelöktem onnan az összeset nem tudom mit lelöktem a mosógépről is menet közbe, azt kiabáltam h "azt a hisztis qva eget" és jól becsaptam magam mögött az ajtót és elmentem kocsival. Szegény gyerek biztos megijedt. Hazajöttem és a feleségem nem szólt hozzám rám se nézett és a szobából is kizárt. Próbáltam valamivel elütni az időt ezért mindent megszereltem amit már régóta kér. Később is próbálkoztam de akkor se engedett be, ma már nem is fog. Megértem h haragszanak rám de mivel tudnám jóvá tenni?

30/F


2011. márc. 19. 22:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
53%

Szűzanyám, de hát mit követhetett el az a pici gyerek, amiért így kellett viselkedned? :(

Tanulj meg egy kicsit uralkodni magadon!

2011. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
33%

sose a gyerek előtt rendezzetek balhét! pláne nem ilyet. a gyerekben ez biztos megmarad és szerncsétlen nem is tudja hogy mi volt ez , esetleg ő tett valami rosszat.

holnapra talán a feleséged is lenyugszik, üljetek le és beszélgessetek! mondjátok el kinek mi a problémája, nyugodtan , higgadtan próbáljatok meg kompromisszumra jutni.

és persze kérj bocsánatot a viselkedésedért.

2011. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
11%

Talán először a fiatokat kellene megnevelni. A feleséged pedig elég bunkó,amiért kizár. Meghallgathatná,hogy miért voltál kiborulva! Egy házasságban ez elengedhetetlen.

Tisztázzátok a dolgaitokat értelmes emberek módjára.

2011. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Igazából nem ő tehet róla csak nála jött ki. Egész nap csak idegesített mindenki a sok hülyeségével erre még ő is elkezd durván hisztizni meg a szokásos dolgokat. Nem szoktam én ilyen lenni mert szeretem őket. Csak ez most kijött és sajnos pont ott...
2011. márc. 19. 22:29
 5/32 anonim ***** válasza:

Egyenlőre többet nem tudsz tenni. Holnap majd kérj bocsánatot. Ne csak a feleségedtől. A gyerektől is.

És ne lepődj meg rajta, hogy ha most jó ideig félni fog tőled.

2011. márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Bazz ember...


Hát ilyet többet ne csinálj, mert ez simán vállóok lehet..


Mivel teheted jóvá?

Van amit nem lehet jóvátenni.

Ez is olyan.


Holnaptól te főzöl és te rakod tisztába a gyereket mindennap, és minimum egy 3 kilós rózsacsokor a feleségednek reggelre!!!!



Meg vegyél egy boxzsákot a garázsba és azt üsd ha már nem bírod!



Nem ereszkedhetsz le egy hároméves szintjére!!!

2011. márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

"Próbáltam valamivel elütni az időt ezért mindent megszereltem amit már régóta kér"

- jajj, de aranyos vagy Te! :))))))

futás, valahol talán kapsz egy szál virágot, azt kötözd a kilincsre, és aludj egyet rá : ))))))

(már nem haragszik ám, csak ő se tudja hogy jöjjön ki)

2011. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az jutott eszembe amikor elolvastam a kérdésedet, hogy legközelebb mi lesz, ha megint "szar napod" lesz? Következő lépésben megütöd ? Szerintem a feleségednek is átfutott ez az agyán, teljes joggal.
2011. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
A gyereknek mondd el,hogy miért kiabáltál, hogy tudja nem ő a hibás. A feleséged idővel majd megenyhül. Túl kell lépni ezen is...
2011. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Várj, amíg egy kicsit lenyugszik, aztán kérj bocsánatot. A rózsacsokor jó ötlet.

A jövőre nézve pedig talán jó lenne, ha valamilyen stresszkezelő tréningre elmennél, hogy kordában tudd ezt tartani...

2011. márc. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!