Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiborultam és a feleségem...

Kiborultam és a feleségem haragszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma nagyon szar napom volt és ma pont én fürdettem a 3 éves fiunkat amikor kikészített. Elkezdett durván hisztizni és bekattantam. Sorba rakta kis játékokkal a kád egyik szélét én meg lelöktem onnan az összeset nem tudom mit lelöktem a mosógépről is menet közbe, azt kiabáltam h "azt a hisztis qva eget" és jól becsaptam magam mögött az ajtót és elmentem kocsival. Szegény gyerek biztos megijedt. Hazajöttem és a feleségem nem szólt hozzám rám se nézett és a szobából is kizárt. Próbáltam valamivel elütni az időt ezért mindent megszereltem amit már régóta kér. Később is próbálkoztam de akkor se engedett be, ma már nem is fog. Megértem h haragszanak rám de mivel tudnám jóvá tenni?

30/F


2011. márc. 19. 22:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! egy kis kiborulás nem fog a gyerekenek ártani, ha amúgy szeretitek őt, tolerásak a kicsik, és azt is érezte, hogy megbántad:))

kell néha egy kicsit egyedűl lenni, minden nap,lehet hogy ez hiányzott Neked! Akkor rendeződnek a dolgok.

Ez egy nagyon jó kisfilm:

http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM

2011. márc. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Ugyan ne ijesztgessétek már, hogy örökre megmarad a gyerekben. Dehogyis. Holnap olyan lesz a gyerek, mint épp előtte. Na azért nem kell ebből szokást csinálni, mert akkor tényleg megmarad.

Oké, én kiakadnék ha virágcsokrot kapnék másnap az tuti. Azzal nem lehet levenni a lábamról. Beszélgetéssel igen. Dehát ugye nem vagyok a feleséged. Mi az amit szeret ? Megbeszélni ? Virágot kapni ? Egyéb ? Azt add neki. Talán írd le magad módján, hogy bocs ezért és ezért, a végére, hogy mostmár elmondhatom személyesen is ?

Amúgy ismét én pl-m jön. Mikor velem ilyen történt, hogy állítólag én húztam fel a férjem (persze én másképp látom), és a gyerek előtt kiakadt, akkor az nekem még rosszabbul esett, hogy nem tudja magát türtőztetni, és a gyereknek kell látnia és semmi köze hozzá, és Ő ilyed meg. Mondd el, tudod mit hibáztál, és máskor legyél erősebb tényleg ne a gyerek előtt. Ja, ha a dolgokat amiket ijedtedben megcsináltál megcsináltad volna amikor kérte, lehet türelmesebb lett volna ő is !

35N

2011. márc. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Először ugy gondoltam jól kiosztalak.Aztán rájöttem hogy nem kéne:-) Szerintem pihenj egy kicsit,ha tényleg nem szoktál ilyen lenni,akkor pihenésre van szükséged,mert több ilyen kiakadás is előfordulhat ha tovább feszited a hurt.Legyél veluk sokat,szeretgesd őket,majd elfelejtik ha látják rajtad hogy igyekszel,meg komolyan bánt téged.Szerintem komolyan bánt téged a dolog,különben nem irtad volna ki.
2011. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
75%

Én nem értek valamit!


Ha valamit leversz amivel a feleséged szenvedett, akkor én azt szoktam mondani a páromnak ilyenkor: "oké, akkor büntiből most azonnal visszapakolod, és akkor el van felejtve" XD Szerintem a gyerek játékai közül semmi sem tört el, tehát nincs akkora baj...


Viszont az hogy ordítottál az téged minősít. El tudom képzelni, hogy ahogy a gyerekedet fogtad, közben üvöltöztél, ráadásul nem éppen szalonképes szavakat... A gyerek meg most azt hiszi hogy rá haragszol...


A feleségednek valami gondja van, úgy ahogy neked is. Ő négy fal közé van bezárva és nincsen felnőtt beszélgetőpartnere ami hosszú távon frusztráló lehet. Te meg le vagy fáradva, és itt bújik ki a szög a zsákból, hogy te a gyerekfürdetést nem szívből csináltad...hanem mert kell...


én azt tanácsolnám neked, hogy meló után egy fél órára menj be egy konditerembe add ki a dühödet és úgy menj haza. Szerintem ezzel az asszony :) is egyet fog érteni...

2011. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
A konditerem sem rossz ötlet, de én mikor hazajövök a munkából ( stresszes) a gyerek általában alszik és az asszonykámmal stresszlevezetünk. (: Ő is elfárad idegileg, hiszen egész nap a gyerekkel van, így egymást úgymond lenyugtatjuk, kikapcsoljuk. Ez csak jót tehet mindenkivel!
2011. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Majd mesélj, mi a helyzet.
2011. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Pihenj, ne autózz, menj sétálni, aludj.

Kérj bocsánatot a feleségedtől, gyereked adjátok a nagyinak fél napra és menjetek el kirándulni ha végre kisüt a nap. Valószínűleg totál ki lehetsz készülve és a feleséged is.

2011. márc. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Gondolom nem ez volt az első ilyen eset, és a feleségednek elege lett belőle, ennyi. Kérj bocsánatot, mást nem tudsz tenni. És máskor moderáld magad.
2011. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Éjszaka bementem a szobájába letérdeltem az ágya mellé és mindent elmagyaráztam neki. Nem tudom mennyit értett belőle. A feleségemnek meg vettem egy bazinagy nem tudom milyen virágot és bocsánatot is kértem tőle. Nem bocsátott meg teljesen de legalább beszél velem egy kicsit. Nem is olyan régen majdnem elváltunk. Nem beszéltük meg soha a gondjainkat és csak veszekedtünk de utána mindent megbeszéltünk. Az a baj hogy nem tudok menni munka után sehova mert örülök ha aludhatok. Télen tudnék de már tavasz van meg ha jön a nyár akkor annak is örülök ha hazaérek.
2011. márc. 20. 19:56
 30/32 anonim ***** válasza:

Pax et bonum

ne váljatok el,az aztán árt a gyerkőcnek

meg kell beszélni a dolgokat

és egy kicsit egyedűl lenni mielőtt hazamész

még nekem is kell pedig nő vok

hát még a "semmi dobozosoknak"!

kell az (lsd ffi agy női agy film feljebb)


béke!

2011. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!