Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kideríteni, ki...

Hogyan tudnám kideríteni, ki kutat az e-mail-es fiókomban?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben észrevettem, hogy valaki kutat az e-maileim között. Eleinte csak az tűnt fel, hogy a facebook-os értesítések (hogy pl.: levél jött és annak szövege) nem érkeznek meg, pedig azelőtt nem volt ilyen probléma. De most már azt is látom, hogy csak azok törlődnek ki érdekes módon, amiben valami személyes szöveg van, mert nyilván kíváncsi rá, elolvassa, aztán kitörli, hogy ne lássam, hogy el van olvasva. Az utóbbi hetekben, azonban már jóval pofátlanabb az illető, mert előbb olvassa el az üzeneteket, mint én magam. Ezeket nyilván nem akarta kitörölni, mert van közöttük jó néhány fontos is.

Jelszót többször változtattam már. Ezért csak arra tudok tippelni, hogy valaki hozzám közel álló leselkedik, hiszen tudtommal nincs olyan program, amivel gmail-es fiókot fel lehetne törni.

Van valami olyan program, alkalmazás, bármi, amivel meg tudom nézni, hogy a fiókomba belépő milyen Ip címről lépett be?

Esetleg van valamilyen ötletetek, hogy mit lehet csinálni, mert tényleg nagyon zavaró.

Köszönöm a segítséget!

22L


2011. márc. 20. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A gmail alul kiírja, milyen IP címről léptek be. Azt hiszem 5 vagy 10 címet jegyez meg.
2011. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%

csak te használod a gépet vagy más is? Mert vannak olyan programok, amik a gépeden minden leütött billentyűt megjegyeznek, így akárhányszor váltasz jelszót, ha ez a program megy a gépen, akkor tudni fogja, aki használta a gépet, hogy mi a jelszavad

(anno, amikor 12 voltam, és a szüleim eltiltottak a netezéstől, és jelszót változtattak, én ezzel a programmal játszottam ki őket)

2011. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy csak ilyen válasszal tudok szolgálni, de nézted már például a facebookod beállításait? Lehet, hogy ott van kikapcsolva az, hogy értesítést küldjön. Amúgy pedig ha olyan jelszót adsz meg ami tartalmaz számot, betűt (kicsit nagyot egyaránt) és nem beírod a belépésnél, hanem bemásolod mondjuk a felét és csak a másik felét írod be kézzel akkor az isten sem fogja feltörni... Csak max akkor, ha megjegyezteted a gépeddel, de ugye ha már be kell írnod a javaslatom szerint akkor nem jegyezteted meg..

Szóval Qwer1234 a jelszó és ebből a wer123-at bemásolod egy mappából a Q-beűt és a végére a 4est pedig te magad írod be. Ezzel így nem nagyon lehet mit kezdeni.

2011. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy saját magad is kiderítheted,gondolom nem sokan állnak hozzád olyan közel.Tippelj meg 1-et és figyeld meg hogy viselkedik veled,vagy kíváncsi-e
2011. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet hogy valaki titokban a gépedre telepített egy ilyen keylogger programot? az el van rejtve és megjegyzi amit leütsz, így a jelszó karaktereit is. pl barát? hányan férnek hozzá a gépedhez?


szerintem egyelőre csináld azt hogy egy netcaféból csinálsz egy alternatív e-mailcímet, és onnan változtatod meg a gmailed jelszavát is, valami etra bonyolultra (betűk, számok stb)


viszont az egyik ismerősömnek olyna vírus volt a gépén hogy be se tudott lépni a gmailjébe, de miután megtalálta a vírust helyreállt minden... bár ha vírus lenne te se tudnál belépni...

2011. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak képernyő-billentyűzettel írd be! Úgy a keylogger sem ismeri fel.
2011. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pofám leszakad, miféle emberek járnak köztünk... más fiókját olvasgatni... Jesszus.
2011. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Van valami olyan program, alkalmazás, bármi, amivel meg tudom nézni, hogy a fiókomba belépő milyen Ip címről lépett be? "


Igen, úgy hívják: gmail.

Gördíts le a lap aljára és nyisd meg az "Utolsó fiókaktivitást".

2011. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Még egy olyan kérdésem lenne, hogy ha megtalálom az IP címet, akkor az hogyan azonosítható? Nekem az is elég lenne, ha valami nagyobb körzetet sikerülne behatárolni, ahonnan beléptek.
2011. márc. 20. 13:57
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

IP azonosítás:

[link]

De tényleg csak nagyobb területet tud beazonosítani. Lehet hogy van, de én pontosabbat nem ismerek.

2011. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!