Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy lehetne kideriteni?...

Ezt hogy lehetne kideriteni? Fura helyzet!

Figyelt kérdés

Elég hülye helyzetben vagyok. A múltkor főnökömmel részt vettem egy céges előadáson. A főnököm nagyon régóta tetszik nekem ezt hozzátenném. Szóval az előadást egy külföldi fickó tartotta aki az előadás után a főnököm előtt elhivott vacsorázni.Én természetesen igent mondtam rá, hisz már sok jelzést küldtem a főnök felé-amit ő nem nagyon fogadott-azon kivűl hogy mindig kedves volt velem.Én meg úgy voltam hogy na akkor meg miért ne, meg sem fordult a fejemben hogy őt ez majd rosszul fogja érinteni.Azóta teljesen másképp viselkedik velem. Olyan rideg lett, és kimért. A fickóval viszont minden jól alakul, nem volt még sem csók sem semmi de randiztunk már párszor. Tetszik hogy nem akarja elsietni. Nagyon kedves, figyelmes, és nem mellesleg minden földi jóval elhalmoz. Gazdag.Bár ez nekem soha nem számitott, jó érzés hogy mindig kedveskedik valamivel, soha nem éreztem még ilyen rajongást.Nem is értem miért pont én-hisz vannak tőlem sokkal jobb csajok a világon.

Tegnap egy csokor virág volt az asztalomon. Én rögtön hivtam a fickót hogy jaj köszönöm szépen a virágot mikor benyitott a főnököm-szépen végighallgatta a telefonbeszélgetést. Aztán mikor letettem a telefont csak annyit mondott:Igazán szép virágok nem?A fehér rózsa a kedvenced jól tudom igaz?És bezárta az ajtót.

Azóta azon töröm a fejem hogy honnan tudta a fickó akivel randizgatom hogy mi a kedvenc virágom?vagy csak véletlen?de soha nem emlitettem előtte...és a főnök rakciója....Egy pillanatig olyan érzésem volt hogy nem is attól kaptam akitől gondoltam....elég meglepett volt a telefonban a hangja...

Szerintetek lehetséges hogy valami összeesküvés van?Dehát a főnököm nem vehette-akkor miért viselkedik ilyen fölényesen újjabban. Féltékeny?erre gondolni sem merek, mert angyon belé voltam esve.Vagy csak én kombinálok?

Valahogy ki kellene deriteni...ötlet?

24N


2011. júl. 26. 09:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
20%

Hozzánk is betette a s.ggét egy ilyen kis rib@nc, aki már a második napon belezúgott a férjembe.

Az első fizetése előtt lett kivágva az utcára.

2011. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribanc, és senki nem nős!
2011. júl. 26. 09:54
 3/41 anonim ***** válasza:
93%

Ha a főnököd küldte, ha nem, kedves gesztus volt.

De fogadj el egy tanácsot, jóindulatból írom.

Soha ne kezdj a főnökkel!

Ne is küldj jelzéseket felé.

Ezek a munkahelyi kapcsolatok nagyon rosszul szoktak alakulni, úgy értem főnök és beosztott között.

Így is a beosztottja vagy, nem hiányzik még Neked, hogy még jobban belekeveredj vele egy érzelmi viszonyba.

Nem is lenne jó.

Otthon a szeretője lennél, az irodában meg a beosztottja?

Jó, nevezhetjük kollégának is, de a lényeg az ugyanaz.

A főnök az főnök.

Nem lehet túllépni ezen.

Ne küldj jeleket felé, és ne szolgáltasd ki magad neki azzal, hogy kimutatod, hogy tetszik.

Így is Te vagy az alárendelt, ha tetszik, ha nem, hiszen te vagy a beosztott, úgyhogy ne szolgáltasd ki magad neki még jobban.

Akármilyen rendes is.

2011. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem tuti, hogy a főnököd küldte!

De mindenesetre igaza van az előttem szólónak: Ne kezd ki a főnököddel!

2011. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
95%
Ezer százalék hogy féltékeny. Az eddigi rajongásod csak ő érte volt és most bekerült más a képbe. Biztos hogy érezte hogy tetszik neked és élvezte is a helyzetet. De ne foglalkozz vele.
2011. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
83%

Valószínű, a főnököd küldte. Szerintem tisztázhatod vele, ha normális, és lehet vele beszélni.

A tisztázás után pedig felejtsd el őt.

2011. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer régebben hasonló szitúba volt az egyik barátosném. Akkor az egyik haver csak annyit mondott, idézem:


"Oda nem sz@runk, ahol kajálunk"


Szóval remélem átment az üzi: dobd mind a kettőt és keress munkahelyen kívüli kapcsolatot!

2011. júl. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Jó..tegyük fel hogy ő küldte-de ebben én azért még mindig nem vagyok biztos.

Miért tanácsoljátok annyian hogy ha tényleg tetszem neki akkro se akarjak tőle semmit?

Rendes fickó, én meg elég jó beosztásban vagyok, szükségük van rám, a munkámra.

És azt sem értem a másik miért mondta rá hogy ő küldte, ah nem...jajj bonyolult

2011. júl. 26. 10:04
 9/41 anonim ***** válasza:
83%

Csatlakozom. A munka az munka, a magánélet meg magánélet.


Tessék ezeket külön tartani, mert 1000-ből ha egy eset végződik jól. Kedves Kérdező, ez nem brazil szappanopera, ahol a 125. epizód végén a szép titkárnőt elveszi feleségül a gazdag és jóképű cégvezető, csak közben sok a viszontagság, mert jött egy külföldi ügyfél is, akivel összejön kicsit főhősnőnk.


Nőj fel, keress pasit a saját társaságodban, és akkor a munkahelyeden értékelni fogják a munkád, a magánéletedben meg azt, hogy csinos, kedves, szeretetteljes stb. vagy. És ne keverd össze ezeket, mert neked lesz fájdalmas.

2011. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%

neked most csak ezért tetszett meg a másik krapek mert elhalmoz minden jóval , ezt írtad. Szóval ez csak egy fellángolás a pénz után.

A főnök tetszik eddig is az tetszett. Szóval ő kell neked.

Hiába mondja mindenki, hogy ne kezdj vele mert nem lesz jó vége, de ha meg sem próbálod akkor soha nem tudod meg hogy hogyan is alakulna. Az is lehet, hogy ti egymásnak vagytok teremtve. Én nem hagynám csak úgy, ha tetszik akkor csak bepróbálkoznék és ha mégse jön össze akkor keresnék másik munkát.

2011. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!