Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom feltehetően más...

A barátom feltehetően más nővel van épp. Most készülök ezt kideríteni/leleplezni (már ha sikerül) Hogy reagálnátok, ha meglátnátok őket együtt? Cirkuszt nem csapok, mert magamat égetném csak.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 11:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit bővebben kifejtenéd a történetet?
2011. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Én tudatosítanám benne, hogy láttam majd csendben egy szó nélkül eljönnék.
2011. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy tudomásomra jutott, hogy most nagy valószínűséggel azzal a nővel van, akire már korábban is gyanakodtam, hogy lehet valami... Most szeretnék ennek utánajárni, de nem tudom, hogy reagáljam le, ha együtt vannak és meglátom így őket?
2011. ápr. 5. 11:15
 4/35 anonim ***** válasza:
68%
Hát én odamennék és mondanám neki hogy pakolsz vagy pakoljak? nem éri meg balhét rendezni, de otthon tuti a kedvenc dolgai ,,véletlenül,, kirepülnének az ablakon.
2011. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy is akkor fogod érezni.Biztos nehéz lesz....Próbálj nyelni egy nagyot,integess neki,és menj el.

Neked lesz jobb ha kiderül élre lép.

Majd írj.

2011. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Most ne azzal foglalkozz, hogy hogyan reagálj, hanem menj oda és lásd a saját szemeiddel hogy tényleg így van-e! Aztán a reakció jönni fog magától.

Szorítok neked, és majd írd meg mi volt!!

2011. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Cirkuszt én sem csapnék.Ha éppen az ágyban kapnám el őket, akkor köszönnék nekik és mondanám, hogy akkor én lépek is, és gratulálnék a gyümölcsöző új kapcsolathoz, de én többet nem mondanék, mert aki egyszer megteszi az megteszi többször is. A bizalom nagyon fontos.

Ha az én lakásomban kapnám el őket akkor csak elkezdeném a pasi cuccát összepakolni, és mondanám, hogy ne zavartassák magukat majd ha készen vagyok szólok és csak akkor kell menniük. Bár én híve vagyok a nagyon ironikus reakcióknak, mert attól a másik fél leblokkol és már nyert ügyem is van, mert nem látszik a gyengeségem.

Aztán lehet bőgni, amikor nem látják. De akkor is csak azon bőgnék, hogy ennyi energiát elpocsékoltam, nem pedig azon, hogy már nem az enyém, annak csak örülnék. Voltam ilyen helyzetben, és sokáig rágtam magam, hogy mit rontottam el, aztán kiderült, hogy a pasi azóta már a többedik csaját hagyta el, és nem tud meglenni senki mellett. Most is úgy él valakivel, hogy van gyereke, de nem vette el a csajt és csalja:(( Örülök, hogy én nem így élek:)))

Eltelt több év és azóta jó barátok vagyunk, mert igazából emberileg jól kijövünk, de már bottal se nyúlnék hozzá, mint pasi. A bizalmam azóta is azért ingatag az irányába, de barátilag elvagyunk.

2011. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Köszi. Bízom benne, hogy kiderül, ha tényleg vele van. Belehalok a fájdalomba és a csalódásba, de legalább nem álomvilágban élek... más emberek előtt cirkuszt nem rendezek. csak valahogy a tudtára hozom, hogy mégsem vagyok olyan hülye...
2011. ápr. 5. 11:24
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd me mi volt.
2011. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
meg fogom írni, jaj nagyon izgulok, mindjárt indulok.. :(
2011. ápr. 5. 11:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!