Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kideríteni hogy...

Hogyan lehet kideríteni hogy egy pasi családos-e?

Figyelt kérdés
Találkoztam valakivel aki megtetszett, kb 25-28 éves lehet. De a kocsijában a csomagtartóban megláttam egy ülésmagasítót. Ez jel lehet, hogy van már gyereke? Gyűrű nem volt rajta, de attól még lehet családos. Hogyan tudnám kideríteni? Egyáltalán egy pasinál honnan lehet észrevenni?
2011. jún. 3. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

..és mi lenne, ha megkérdeznéd? :D

..jajistenem..

2011. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezni nem lehet?
2011. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Vagy gyereke van,vagy alacsony felesége..

Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni?A családjában nem lehet szerinted gyerek,akit vinni szokott?

2011. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

mark86


nem tudom,bonyolult dolog ez!

talán megkérdezhetnéd tőle nem? sokat tudhatsz róla!

egy igazi férfiről úgy tudod meg hogy elmondja az ilyesmit,a patkányról meg utólag derül ki/kérdést kell kiírnod róla!

2011. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Onnan lehet észrevenni,hogy a pasi teljesen nyugodtan van egy ideig,aztán néha-néha felugrik egy helyben,és hangosan kiabál hogy "gyerekem van,gyerekem van!"Ha ilyet tapasztalsz,teljesen biztos lehetsz benne hogy a fickódnak gyereke van.
2011. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

megkérdezed :) azért mert nincs rajta gyűrű,még lehet házas. az én férjem is néha elfelejti felvenni a gyűrűjét.

de amúgy nem biztos hogy a gyereke, lehet keresztgyerek és unokaöcs is

2011. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

A kiderítés legegyszerűbb módja, ha megkérdezed. Mondjuk úgy, hogy amikor látod az ülésmagasítót a kocsijában, akkor rákérdezel, hogy miért van ott.

Amúgy épp úgy lehet ott azért is, mert gyereke van, mint ahogy azért is, mert van a rokonságában gyerek, és szokta furikázni, esetleg a szülőknek nincs kocsijuk, ő meg gyakran viszi őket, ezért nála van az ülésmagasító. Anyukám meg apukám kocsijában is van gyerekülés, pedig ők biza nagyszülők, csak nekem nincs kocsim, viszont velük gyakran szoktam menni, ezért ott az ülés.

2011. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Az én férjem se hordja a gyűrűt, mert fizikai munkát végez és sajnálná. Meg nem lenne túl célszerű munka közben hordania. Szóval az, hogy nincs rajta gyűrű, egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem nős, vagy esetleg rosszban van a feleségével. És igen, az ülésmagasító elég egyértelmű jel. (Az alacsony feleséges válasz nagyon tetszett!:-))) Szerintem keresgélj másfelé.
2011. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha erősen őszül akkor házas.
2011. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Basszus, az ilyen válaszokért érdemes ide feljönni :D

(Persze a kérdés sem rossz)

2011. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!