Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a tesómból, nem...

Elegem van a tesómból, nem szeret engem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van mindenből, nem tudok senkivel se beszélni, a tesóm meg nem engedi, hogy vele legyek.Emelt matekos suliba járok, alig alszom, csak tanulok szinte, fél 5-kor kelek, nyelvvizsga előkészítőre járok, táncolni és a töri fakt miatt minden héten múzeumba megyünk, kiállításra vagy valami műemléket menni és ez iskolán kívüli program, ha nem megyek el, a tanár megöl. Nagyon fáradt vagyok és nem tudok senkivel beszélni, szüleim elfoglaltak, dolgoznak, mire hazaérnek, már nem beszélnek velem, osztálytársaimmal suliban tudok, de a barátaimmal csak msn-en tudnék, de arra meg nincs nagyon időm, csak ritkán. Bátyámmal szeretnék beszélni, de alig jön haza, régen mikor még itthon élt, nagyon sokat beszélgettünk és most nagyon hiányzik. Ez a szüleim miatt van, tavaly befejezte az egyetemet és most nincs rendes munkája, csak tengődik, ezért szüleim mérgesek rá, ő meg nem beszél velük, mert nem gazdasági suliba akart menni, hanem művészetibe, de ebbe kényszerítették bele és ő meg emiatt haragszik rájuk. Nekem ő az egyetlen reményem, nagyon jó lenne vele beszélni, de sosem tudom elérni, magától meg ritkán keres, mert tudja, hgy kevés időm van, haza meg ritkán jön mert akkor találkozik anyuékkal. Nekem ő a példaképem, mi ugyanolyanok vagyunk, sosem veszekedtünk, mindig felnéztem rá és ő az egyetlen, akinek meg tudok nyílni, a legjobban őt szeretem. Meg most nem akarok szánalmasnak tűnni, de mostanában csomót bőgök miatta, eszembe jut, hogy mennyire különleges ember és az egyetlen, akire számíthatnék, de nem szeret engem. Nagyon fáj ez az egész, teljesen egyedül érzem magam, ki vagyok merülve, el kell fojtanom az érzéseimet és az egyetlen ember sem szeret, akit én szeretek igazán. Mit tegyek? nagyon hiányzik és szeretném, ha megint elvinne koncertekre, meg ha sokat beszélgetnénk, meg ha alkotnék valamit, megnézné.
2011. márc. 20. 13:47
 1/9 A kérdező kommentje:
de hülyén írtam, bocsánat, szóval *táncolni járok, *műemléket megnézni
2011. márc. 20. 13:48
 2/9 anonim ***** válasza:
És ezt most szépen elmeséled Neki,ahogy ide leírtad.Néma gyereknek anya sem érti szavát.
2011. márc. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos tudod hol tartozkodik. Keresd fel! Pl. hétvégenként biztos belefér. Ha nekem valaki hiányzik, és ö nem keres, akkor keresem én. megtanultam az életben, hogy csak az a biztos, amiért teszek is. Ez a leghatégonyabb megoldás. És szedd össze magad, állj a sarkadra, és ne engedd hogy lerázzon. Családtagok vagytok, ergo neki is lehet még ennyire szüksége rád.
2011. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
te is felhívhatnád.Attól még,hogy a szüleivel rosszban van azért még a testvérével nem kell rosszban lennie.Hívd fel és mondd el neki.Ő nem tudhatja,hogy mit érzel vagy mit gondolsz.Te se hívod lehet ugyan ezt érzi.
2011. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3 éve költözött el, akkor voltam 14, és akkor azt mondta, hogy most egy kis ideig megleszek nélküle, azt kell csinálnia, amit a szüleink rákényszerítettek, nekem meg tanulnom. De most már besokalltam, muszáj valakinek beszélnem a dolgaimról, aki ismer.
2011. márc. 20. 14:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Én felhívtam csomószor nyáron, hogy eljön-e velem ilyen olyan koncertre és mindig lerázott, hogy most nem tud, nincs olyan állapotban meg ilyenek. Egyszer mentünk el együtt, akkor ott voltak az ilyen modernhippi barátai és valaki adott nekem valami piát, amitől nagyon szarul lettem, meg egy csávó rámmászott és akkor mondta, hogy nem mehetek el velük többet sehova, csak ha már elmúltam 18, mert ilyenekkel nem barátkozhatom még
2011. márc. 20. 14:11
 7/9 anonim válasza:

"Nekem ő az egyetlen reményem, nagyon jó lenne vele beszélni, de sosem tudom elérni, magától meg ritkán keres, mert tudja, hgy kevés időm van, haza meg ritkán jön mert akkor találkozik anyuékkal. Nekem ő a példaképem, mi ugyanolyanok vagyunk, sosem veszekedtünk, mindig felnéztem rá és ő az egyetlen, akinek meg tudok nyílni, a legjobban őt szeretem"


Ez a rész cáfolja a "nem szeret engem" részt. Ha nem szeretne tuti, h veszekedtetek volna. Ha tudja, h kevés időd van és azért nem nagyon keres, vagyis nem akar zavarni,de ha úgy adódik felkeres. Nem kell itt ilyenek miatt aggódni. Le kell ülni egy asztalhoz közösen az egész családnak és kiönteni a lelketeket. Hidd el lehet, h elsőnek rossz lesz, de utána akkora teher esik le rólad, h csak na.

2011. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
És még annyi, h meg tudja beszélni a dolgokat a szüleiddel is
2011. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszélj tesóddal, mondd meg neki amit gondolsz. Hátha rádszánna kicsit az idejéből. Gondolj bele Ő mindezt nem tudja, hogy te hogy érzel, hogy éled meg napjaidat. Honnan tudhatná, azt hiszi minden rendben. Mondd csak el neki, onnan fogja tudni, és akkor talán ad neked az idejéből. Remélem ilyen baráti körben amit leírtál nem csúszott le annyira, hogy már ne fogja fel a család értelmét !
2011. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!