Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt? Apukám már nem...

Mi történt? Apukám már nem szeret?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi történt de kb. már 1 hónapja apukám mindenben kötekszik velem és mindenért leszid mikor mi vele mindig nagyon nagyon jóba voltunk és mindig eggyüt voltunk. Mostmár lassan jobban szeretek anyukámnál lenni mint apukámnál. Mi történt vele? Ilyenkor mit csináljak?

Pl. Azt mondtam neki hogy a fürdőszoba barna. És erre addig eljutott hogy azt mondta hogy ha nem felel meg az én elvárásaimnak ez a szín akkor mennek anyámhoz. 12/L


2011. okt. 19. 21:17
 1/5 anonim válasza:
100%

Nekem is ez a gondom,csak nekem anyukámmal:D

Szerintem a munkahelyén sokat idegeskedik vagy valami,nyugi attól még szeret Édesapád:) 11L

2011. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 .:Laci:. ***** válasza:

neaggódj, nem vagy egyedül..


az én apám pl épp az előbb mondta öcsémnek így szó szerint, miután tegnap reggel óta haza se jött hanem dolgozott és aludt kb 3 órát, hogy: én nem olyan vagyok mint az a b*zi bátyád aki ugatott a munkahelyén és ezért elzavarták.

csak sajnos nem is ez történt, olyanba üti bele az orrát amihez semmi köze és még akkor is hülyeséget mond...egyszerűen imádom, néha legszívesebben letagadnám...sok szerencsét a tiédhez, hátha nálatok még nem késő és helyre tudjátok hozni

2011. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm...Sajnállak titeket..
2011. okt. 19. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Kitartás!

Én Apu mellett nőttem fel, mindent megtett értem, de a sok munka miatt sokszor volt ideges, és rajtam töltötte ki (én voltam kéznél,úgymond). Soha nem ütött meg, csak sokat veszekedett velem. Ettől még szeret, hidd el! Csináljatok vmi közös programot, próbálj kicsit alkalmazkodni. Minden rendben fog jönni, ne aggódj :)

23L

2011. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem veled van a baja, csak rajtad vezeti le (rajtad is). Gondolom, ha kérdezgetnéd, hogy mi van, akkor úgyis azt mondaná, hogy nem rád tartozik, úgysem tudsz segíteni. (Persze azzal, hogy elmeséli, már önmagán segít, de most itt nem ez a kérdés).


Amikor ilyeneket mond, mindig egy ún. én-üzenettel válaszolj: egyszerűen fogalmazd meg, amit érzel: pl. "rosszul esik, hogy ezt mondod". Szép nyugodtan és nézd meg, hogyan reagál rá.

2011. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!