Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt kérdezik miért nincs...

Azt kérdezik miért nincs barátom. Hogyan mondjam meg, hogy miért nincs?

Figyelt kérdés
A családom rendszeresen faggat, hogy van-e barátom. A válaszom mindig hogy nincs. Még soha nem is volt. Önbizalmam nulla, egy szürke senkinek tartom magam, nálam milliószor különb lányok mászkálnak kint. Volt 2 srác akinek tetszettem, de akkoriban szerelmes voltam valakibe és rá vártam...(kár volt). Ez az igazság, de hogyan mondjam meg a családnak, hogy ekkora balfék vagyok? Volt már, hogy felhoztam hogy mi a bajom magammal, de ők mivel szeretnek, annyival lerendezik hogy "nincs veled semmi gond, ne beszélj ilyen butaságokat"
2011. márc. 20. 23:21
1 2
 1/17 anonim válasza:
74%
Hány éves vagy?
2011. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Az sokat segitene a valaszban ha tudnank hany eves vagy.De amugy sosem szabad ilyet gondolnod,hogy annyi nallam kulonb ember van.Nekem is voltak hullamvolgyeim mikor hasonloan ereztem de en tudom,hogy ha nem is en vagyok a legszexibb pali a vilagon de valamiben en jobb vagyok masoknal.Es nem rosszabb.Mindig ezt az oldalad nezd.Ha meg nem vagy megelegedve magaddal ird ossze mik azok a dolgok es dolgozd ki,hogy tudnad megvaltoztatni.A kinezeten tud az ember valtoztatni.A belson nehezebb de a pozitiv gondolkodas sokat segit.Nekem hal,istennek nincsennek onertekelesi bajaim de pontosan azert mert azt gondolom magamrol,hogy nincs miert szegyenkeznem.En egy jo pali vagyok. :) De abszolute megertelek.Hidd el ha teszel magadert es azert,hogy ne ugy gondolj magadra sokat segit.Mar maga a kisugarzas ha pozitiv vonzza az embereket.
2011. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Szépen, értelmesen tudsz írni. Nézz csak körül itt az oldalon, hány írástudatlan gyökér van, és mindjárt duzzadni fogsz az önbizalomtól. Bátorság, fel a fejjel!
2011. márc. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Amikor ezt kérdezik csak ennyit mondj.


SKH


(ESKÁHÁ)

2011. márc. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Nem nyílt még fel a szemed....


Nem azért mondják, hogy nincs semmi baj mert szeretnek, hanem mert ennyivel a legrövidebb elintézni a beszélgetést...


Azt meg azért kérdezgetik állandóan hogy van e barátod vagy nincs mert mujának tartanak, nem bíznak benned, és nem hiszik el amikor azt mondod nincs.


Gyanakszanak, hogy hazudsz.

Ha hinnének neked, akkor nem kérdeznék állandóan.


Nem vesznek téged komolyan. Te vagy a "gyerek" oszt kész.

2011. márc. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vanak kevésbé szép vagy kevésbé okos emberek.Ez nem baj,nem is szégyen.Probalj meg olyan társaságot keresni akik veled egy "szinten" vannak.Ne a nagyképü plázacicák mellé húzódj,hanem a szerényebb kedves fiatalokhoz,amilyen te vagy.:-)Én már láttam 2 daunkóros (bocsi lehet hogy nem igy kell irni) fiatalt kézenfogva,olyan aranyosak voltak.Mindenki megtalálja a párját egyzer cak ne aggoj.:-)
2011. márc. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
00.28,javítom: minenki megtalálja a párját egyszer,csak ne aggodj!-a billentyüm szar,bocsi
2011. márc. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Azt kérdezik miért nincs barátom. Hogyan mondjam meg, hogy miért nincs?"


Válaszok: "Hát ez van." "Nem tudom." "Így jött ki a lépés." "Nincs és kész." stb.


"Önbizalmam nulla, egy szürke senkinek tartom magam, nálam milliószor különb lányok mászkálnak kint."


Természetesen tévedsz. Fogalmad sincs, melyik lány különb nálad és melyiknél vagy különb te, mivel:

1) Nem ismered a legtöbb lányt, a világon élő több 100 M lány közül csak néhányat ismersz, őket is felületesen;

2) Nem tudod férfiszemmel nézni a lányokat, ezért sem tudod, melyiknél vagy jobb/rosszabb, csak elméleted lehet arról, hogy mit gondolnak a férfiak, viszont ha ezt az elméletet valami idióta női magazinból vetted, akkor dobhatod is rögtön ki.


"Ez az igazság, de hogyan mondjam meg a családnak, hogy ekkora balfék vagyok?"


Minek elmondani? Egyébként meg nem vagy balfék, amit leírtál, az mindenkivel megtörténik egy csomószor. Fölösleges ezen rágódni.


" Volt már, hogy felhoztam hogy mi a bajom magammal, de ők mivel szeretnek, annyival lerendezik hogy "nincs veled semmi gond, ne beszélj ilyen butaságokat""


Mert unták a témát, és nem akarták folytatni a beszélgetést.

2011. márc. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mondd meg nekik, hogy még nem találtad meg a számodra megfelelő párt. Hogy nem leszel valakivel azért, mert ez az elvárás(uk).


Abban tökéletesen igazuk van, hogy nincs veled semmi gond.

Nem azért mondják ezt (ahogy itt feltételezték), mert így egyszerűbb lezárni a beszélgetést, hanem mert így van.


A szépség relatív. Lehet hogy akit te szépnek tartasz, azt valaki nagyon csúnyának. Magadat meg csúnyának hiszed, más, mások pedig gyönyörűnek látnak. És még gyönyörűbbnek látnának, ha el is hinnéd, hogy az vagy. Hidd el! Igenis szép vagy!

Persze, hogy nem tetszhetsz mindenkinek, de ez így van jól. De mindenki tetszik valakinek.

Olvasd el ezt a könyvet: Louise L. Hay - Éld az életed


Ha azt mondogatod magadnak, hogy nem vagy szép, akkor lehiszed ezt, és elhiszik mások is.

Ha azt mondogatod magadnak, hogy szép vagy, akkor elhiszed ezt, és elhiszik mások is.

2011. márc. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Azert nem mindegy, hogy 40 evesen nem volt meg baratod vagy mondjuk 17 vagy...
2011. márc. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!