Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El fogják a szüleim felejteni...

El fogják a szüleim felejteni valaha is, hogy milyen voltam?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz voltam kamaszkoromban, hazudoztam, cigiztem, ittam, buliztam, loptam stb. Személyiségzavarom volt, és rossz társaságba is keveredtem.

Azóta lenyugodtam, pszichiáterhez járok, nem bulizok, élvezem az életet, boldog vagyok, rendesen tanulok.

csak fáj, hogy ennyi rosszat okoztam nekik.:(

Ők nem mondják azt, hogy haragszanak, de régen volt egy jópárszor, hogy el akartak zavarni.


2011. márc. 21. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha megvàltoztàl biztosan elfelejtik. Hiszen a szülõnek a legfontosabb a gyermeke boldogsàga.
2011. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Egy szülő akkor is megbocsát a gyerekének, ha gyilkol. Neked ne bocsátanának meg?
2011. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem az a baj,hogy haragszanak e mert tuti nem!Én nem haragudnék a lányomra ha ilyen volna és megváltozna.Náluk inkább a félelem van jelen,hogy újra ilyen leszel.Én így éreznék.

Egy anyuka

2011. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te is megbocsátottad, hogy kamaszkorodban nem tudtak elég biztonságot adni, nem?
2011. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetris ***** válasza:
76%
Hidd el nekem, hogy egy gyerek nem tud olyan rossz lenni, hogy egy anya ne szeresse feltétel nélkül. Bármilyen kutya rossz dolgokat is csináltál, nagyon-nagyon szeretnek a szüleid. Ez biztos. És amióta már megjavultál, azóta csak mégjobban szeretnek. Vannak olyan emererek, akik nem tudják úgy kimutatni a ragaszkodásukat, a szeretetüket. Talán ők is ilyenek. De az, hogy nagyon szeretnek, az kétségtelen. Biztosan nagyon aggódtak akkor érted, amikor még kamasz voltál, de most már minden rendben. Néha igazán megölelhetnéd őket, és mondd el nekik nyugodtan, hogy szereted őket, és reméled, hogy nem haragszanak már rád. Anyukád nagyon nagyra fogja értékelni, ha néha megöleled, megpuszilod csak úgy, minden különösebb ok nélkül. Például most mindjárt megtehetnéd.
2011. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell itt semmit elfelejteni. Talán megbocsátani lehet, hogy van mit, ezt én nem tudhatom. Viszont az, hogy megváltoztál, rendes ember lettél, nagyobb öröm, több boldogság lehet egy szülőnek, mintha soha semmi baj nem lett volna veled.


43/F

2011. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!