Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve van egy nevelóapám akit...

3 éve van egy nevelóapám akit gyűlölök de az anyja az egy velejéig rossz indulatú nő. Mit tudnék csinálni? (lent)

Figyelt kérdés
Pl.: A tesóm 3 éves én 14 a tesómmal tv-ztünk az ágyba bevoltunk takarózva. Beront lerántja a takarót rólunk alsógatyába feküdtemés aztmondja megmondalak a Petinek(nevelőapám) hogy meztelenül fekszel a kislány mellett. Sejtem mirte gondolhatott de hogy jut ilyen az eszébe? Rohadt idegesítő ez is meg a nevelőapám is.
2011. márc. 21. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
és anyukádnak elmondtad már?vagy félsz hogy nem hinne neked? mert szerintem mindenképpen meg kéne próbálnod,amúgy szerintem ez a nő bolond semmi kétség(vagy túl vallásos)És ha legközelebb ezt csinálja te meg válaszold vissza azt neki,hogy ő meg ne nézegessen titeket egy szál alsóneműben mert ez molesztálás és ezt meg te mondod el az anyádnak:D néhány műkönny is jól jönne,ha ő hazudni akar te is tedd csak nagyobb kivitelben
2011. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyukádnak nem tudsz szólni?
2011. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez beteg. Nagyon durva..anyukádnak mondd el mindenképpen, hátha elküldi az anyjába a nőt.
2011. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jajj! Elfelejtettem mondani anyámnak is szóltam és szólt neki én is osztottam de semmi!Rosszabb, és nem vallálos HELP
2011. márc. 21. 17:38
 5/5 A kérdező kommentje:
És mégvalami. A MI házunkba meghívtuk ezt a hülyefejüt meg a mamámékat és elkezdett hisztizni hogy mi az hogy az ő engedélye nélkül feljönnek a mamámék meg mért nem hívták fel elötte. Röhej ez a nő
2011. márc. 21. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!