Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért is veszekszem állandóan...

Miért is veszekszem állandóan az állítólagos "legjobb" barátommal?

Figyelt kérdés

Én vagyok az osztályom "kedvence".Mindenki velem akar barátkozni ,hülyülni ..stb. Ez néha elég idegesítő .. de valahogy úgy érzem hogy közülük egyik sem igaz barátom. Van egy lány ,az osztálytársam ,vagy 2 fejjel kisebb mint én,molett és bizonyos szemszögből nézve idegesítő ,nos igen Ő az én "legjobb barátnőm" ..azt hiszem.


Eddig jól elvoltunk ,röhögtünk ,hülyéskedtünk ..stb. Aztán elkezdett beszélni az ex-emmel (akit persze még mindig szeretek ,és ezt ő is tudja),ezzel nekem semmi bajom sincsen ,mivel tudom hogy a barátnőm nem igazán kedveli ,tehát a szerelmükre nincs esély ..

De aztán ahogy egyre beszélgettek elkezdtünk veszekedni ,néha nagyobb ,néha kisebb dolgokon .. aztán persze mindig elnézést kér ,és megbékélünk hülyéskedünk és újra robog a 2-es fogat! :D Aztán msn-en ,facebook-on vagy bármilyen közösségi oldalon beszélünk bunkó lesz (pl. legutoljára azon vesztünk össze,hogy ő nagyban nem értékeli a költészetet ,ehez tudni kell hogy én 2 éve írok verseket ,kisebb történeteket .. :/) Ilyenkor olyan ,mint az ex-em ..veszekszik ,beszól nekem ..stb.


*Sóhaj* ,mit csináljak ,beszéljem meg vele? vagy hagyjam a francba? Mit csináljak?


A normális válaszokat köszönöm :))


2011. márc. 21. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj vele hogyha már élőben is kedves,akkor már a neten is legyen az. Nekem is van egy ilyen barátnőm,de ő tényleg barátnő,habár lehet hogy a barátnőm a neten azért másabb,mert lehet hogy estére sz*r kedve lesz,nem tudom. :S Kérdezd meg mi az oka,és mondd meg neki,hogyha nem változtat,viszlát lesz. Nézd meg hogy reagál. Vagy legyél teis olyan mint ő. Szóld le azokat a dolgokat amik neki tetszenek,legyél vele teis bunkó,de csak olyan mértékben,ahogy ő veled. És ha kérdezi hogy mi az oka,mondd meg neki hogy őis ilyen,és hogy ezt teis bártan kérdezhetnéd tőle. Ha ő változtat,akkor teis. Ha meg nem,akkor nem érdemes vele foglalkoznod,lehet nemis igazi barátnő.

16L

2011. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bátran*
2011. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele.A te türelmed sem fog sokéig tartani,főleg ha így folytatja.Ha pedig csak magadba fojtod akkor egyszer csak kijön belőled hirtelen,ami nem nagyon lenne jó.Jobb inkább türelmesen és higgadtan megbeszélni.Gondold át,hogy is fogod ezt vele megbeszélni.
2011. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minél közelebb álltok valakivel egymáshoz, annál többet engedtek meg egymásnak.
2011. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*magatoknak
2011. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .. azt hiszem megfogom ezt a dolgot beszélni vele ... :)
2011. márc. 22. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!