Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az állítólagos "legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az állítólagos "legjobb barátnőm" összejött a volt passimal, de a csaj tudja h én még érzek valamit a srác után, de még is összejött vele. mit kéne most tennem? üljek és mindeehhez vágjak jópofát?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én a helyedben jó megvernémXD
2008. ápr. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem ülnék max a csaj fején XD éN AZT TENNÉM HOGY JÓL MEGTÉPKEDNÉM ÉS MEG MONDANÁM NEKI H KÖSZ TE LEGJOBB BARÁTNŐ....!!! Vagy bezséld meg vele hogy te télleg szereted ha igazi barátnő akkor megérti és segit vissza serezni..!! Deh ha jól megvered vagy iesmi akkor ő is gyülölni fog meg a poais is és sztem csak azert is jarni fognak :S szoval nehéz helyzet tudod mit hallgas a szivedre XD
2008. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sajnos sokszor jobb, ha a szakítás után tűröd az ilyeneket. ahogy a szerelemben, a barátságban is adódhatnak ilyen nagy bukások. szerintem ne verd meg, max próbálj jó kapcsolatban maradni a fiúval, de ha azért ezt inkább a szakítás pillanatában kellett volna közölni, hogy te még érzel valamit.
2008. ápr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hat en mondok jobbat.18 evig a legjobb baratnom, szuletesunk ota ismertuk egymast, elment, leitatta a baratom es bebujt alaja.S en persze, mert nagy b.nok voltunk azt mondtam h nem erdemes egy ferfiert osszeveszni, persze h a csajnak hittem, nem a baratomnak! Es utana par honap mulva hallom h rengeteg szornyu dolgot mesel rolam a b.nom a hatam mogott!En azota nem is koszonok neki, pedig konyorogtt h jaj megbanta stb. en azt mondom, h ha a baratnod ha nem veszi szamba a te erzelmeid, akkor az nem baratno! Ne ulj ilyen baratnovel,mert ha egyszer megcsinalta tobbszor is megfogja.
2008. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
oszinten,en is ezt csinaltam,mint a baratnod,csak hogy a legjobb baratnom nem jart vele csak nagyon tetszett neki,es hat a pasijaval kavartam es vegul jartunk...de elveszitettem a baratnomet...ha tenyleg a legjobb baratnod akkor eszreveszi magat,hogy vegul is na legjobb baratnok vagytok...ha nem,akkor az nem a legjobb baratnod,sajnalom:(
2008. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A volt pasid nem???? Tehat szakitattotok... Igaz meg erzel iranta, de az ex-ednek sem volt ellenere h a legjobb baratnoddel kikezdjen. ezek azert sokkal bonyolultabb. En voltam egyszer a baratnod szituaciojaban ahol tudtam h legjobb baratnomnek tetszik az a bizonyos srac, de a sracnak nem tetszett a baratnom, neki en kellettem. En mindig figyelembe vettem a baratnom erzeseit, es nem akartam a pasival kezdeni es a flortoleseit kerultem. egy edzotaborban meg is mondtam a sracnak mikor kezdeni akart velem h a baratnomnek tetszik es nem tehetem, de a srac kategorikusan azt mondta a bartnom csak egy jo barat neki semmi nem lehet kzotuk neki nem tetszik. az utolso nap buli alkalmaval az alkohol meg mulatas meg egyebek a srac megcsokolt es epp akkor nyitott be a szobaba a legjobb baratnom. tudom h rosszul esett neki de ezek a dolgok nem ilyen egyszeruek en nem tehetek arrol h a srac nem erez baratsagnal tobbet a legjobb baratnom irant. Vagy tobb mint egy evig nem beszeltunk a legjobb baratnommel. aztan megis kibekultunk es ma mar inkabb o ad nekem tanacsokat pasi ugyekben. Vannak erzelmek es dolgok amiket nem lehet befolyasolni. Ha a sracnak mar nem kellesz es anyway szakitottatok akkor hiaba vannak erzeseid a srac irant ha o mar nem viszonozza. es ez esetben akar barki massal is osszejohetett volna az is fajna, igaz igy jobban mert megis csak a baratnod. szerintem tedd tul magad rajta es nezz mas pasi utan az a legjobb... aki egyszer elment nem erdeme svisszafogadni... legalabbis nekem nem jott be a visszafogadas... ha menni akar hagyni kell. Sok szerencset...
2008. ápr. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Na hát velem ugyanezt csinálta az állítólagos legjobb barátnőm..mindent tudott rolunk és amikor szakítottunk a barátommal ők 2 napra rá összejöttek.. előtte ez a lány már megcsinálta az egyik barátnőjéve, hogy rámászott a pasijára és nekem mindig esküdözött hogy velem sosem tenné meg és hogy tanult az előző esetből..de ugyanúgy megtette.. .én azt mondom nem érdemes megbocsátani, mert aki egyszer megtette, megteszi másodjára is:(
2008. ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
VOLT pasid, nem? akkor meg semmi közöd már hozzá. ezek után egyenesen következik, hogy nem kell foglalkozni velük.
2008. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálam NEM fér bele a barátságba, hogy akár a volt, akár a jelenlegi pasimmal kikezdjen... "persze" velem is előfordult, éppen úgy, mint a te esetedben. azt hittem, hogy a legjobb barátnőm volt a csaj, de ezek után... különben akik itt azt írták, hogy ha már szakítottatok, akkor semmi közöd a sráchoz, azok sztem még nem tudják, hogy egy szakítás után az egyik félnek mindig jobban fáj... ha ez éppen ez a lány, akkor a barátnőjének kutya kötelessége lett volna kihagyni ezt a srácot. Annyi más pasi van még, miért pont ő kellett neki??? Sjanos ő nem volt a legjobb barátnőd, de még barátnő sem, ha ezt figyelmen kívül hagyta. Én évekig nem beszéltem aztán a "barátnőmmel". Azóta már beszélő viszonyban vagyunk, de nem nevezném barátnőmnek, inkább csak ismerősnek. Többé nem avatom a bizalmamba, nem is tud hátba támadni. Én soha nem tettem ilyet és nem is tennék a BARÁTNŐMMEL.
2008. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Alapból nem kezdenék ki a barátnőm volt pasijával, mégha nem is érezne semmit iránta. Ez mindenképp bunkóság volna vele szemben, ja és egy legjobb barátnő azért legjobb barátnő, hogy megbeszéljétek a dolgot. Ha mindenképp úgy alakulna, én leültem volna megbeszélni, hogy mit szeretnék a volt pasijától. Hajtsd el a francba mindkettőt.
2008. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!