Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért ilyen az állítólagos...

Mért ilyen az állítólagos legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Most ballagtunk el 8.-ból. Úgy volt,hogy ballagás napján eljön velem egy discóba,tökre beleéltem már magam,meg ő is,erre 2 nappal előtte szólt,h nem fog jönni..

Mára is megbeszéltük,h megyünk bulizni,azt mondta,hogy jönni fog és majd hívjam.

Ma felhívtam és azt mondta,h "nemhiszem,hogy megyek..." Ez nagyon felidegesített,ha elhívom sétálni,akkor se jön velem,szinte már nem is barátkozunk.Még suliba jártunk,ott tök jól megvoltunk,csak már kicsit kezdett féltékeny lenni egy nálam egy évvel fiatalabb csajra,akivel tök jól eldumáltunk,összebarátkoztunk.:S

Ma lehozza a pednrájvomat(bocsi,nemtom,h hogy kell leírni:D) és úgy gondoltam,hogy megpróbálom rábeszélni,hogy mégis csak jöjjön már el vele,mert anyum nem enged el egyedül és mégis csak jó lenne vele mennem...

Szerintetek hogyan tudnám meggyőzni,hogy jöjjön el,vagy mért nem akar?

A szülei szerintem engednék,hogy jöjjön,ha megkérdezné és mondaná nekik,hogy el szeretne velem jönni. Tudják jól,hogy nagyon vigyáznék Rá.

Vagy akkor legalább ne hitegessen,hogy eljön velem stb..aztán meg utcsó pillben szól,hogy mégsem,és egy normális indokot se tud mondani.

Szerintetek mit csináljak?


2010. jún. 18. 11:54
 1/8 anonim válasza:
tépd meg!!!
2010. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérlek, ha normális választ nem tudsz adni,akkor inkább ne is írj!
2010. jún. 18. 12:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá nyíltan, hogy miért mondja le folyamatosan a találkozókat. Mondd el, hogy neked ez rosszul esik és nem szeretnéd, ha megromolna a viszonyotok. Lehet van rá oka, mondjuk a szülei szigorúbbak vele, stb.
2010. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lehetnek szigorúbbak,mert még az enyémek annak számítanak,addig az ő szülei tök jó fejek,megengednének neki sok dolgot,ha tényleg látnák rajta,hogy akarja..:S
2010. jún. 18. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:

nehéz kérdés, velem is hasonló volt a helyzet... csak én kerestem új haverokat és magasról lesz*rtam. és ne mondd, hogy biztos könnyű volt, mert 8 évig voltunk legjobb barátnők. ez van...

amúgy pendrive:D

2010. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na jó..ennek a barátságnak is örökre vége. Nem érdekel,hogy még 5 évig otársak leszünk,lesz*rom... Még egy ilyen csajt,h ok nélkül így viselkedjen..hát kössz,nekem ez nem kell.

csak az a baj,hogy igazából más olyan haveri társaságom meg nincs akikkel mehetnék bulizni,mert ugyebár anyum nem enged el 17-18-19 évesekkel :D

2010. jún. 18. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom most mész majd új suliba, ott is találhatsz egy csomó új barátot. :)
2010. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
huhh.hát nem hiszem,hogy az új suliban mások lennének. mert kb. ugyan az az osztály lesz együtt, mint ami eddig volt.
2010. júl. 19. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!