Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jó az ha csinálok...

Miért jó az ha csinálok magamról egy jó képet és bejelölöm rajta a (z állítólagos legjobb) barátaim? Facebookon.

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 01:44
 1/6 A kérdező kommentje:

más nincs a a képen,csak egyedül én.


Tök nem értem,nem az első ilyen képen jelöl be vmelyik évfolyamtársam akivel épph csak köszönőviszonyba vagyok.

2011. máj. 15. 01:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, hogy minél többen tutira megnézzék, ugyanis te egyből látod ha bejelölnek egy képen és nyílván megnézed, hogy milyen képen lehetsz rajta. Szerintem ezért.... amúgy én sem értem.
2011. máj. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Az még oké, de amikor ezeket a naptáras szülinapos meg top 10 rajongós hülyeségeket jelölik be, meg ilyen rajzolt csoportképeken, állatos képeken meg ilyesmin, nekem nem megy az agyamba, hogy ez mire jó. A másik meg amikor be van jelölve az ismerőseinek kb. a fele mint testvér meg anyuka-apuka stb.
2011. máj. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
A másik meg, hogy ha be akar jelölni valahol, előbb meg lehetne kérdezni, hogy akarom-e. Volt, hogy ismerősöm felrakott egy képet rólam (amin tényleg én vagyok), nem is tudtam róla, hogy ilyen képet csinált rólam, át se küldte, meg semmi, erre szembe jön velem az a kép az üzenőfalon bejelölve, ráadásul tök rondán néztem ki rajta, és persze mikor írtam neki, hogy vegye le, semmi válasz.
2011. máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért jó ? Egyáltalán nem jó.
2011. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mikman válasza:
Szerintem az a jó oldala van ennek, hogy mutatod, hogy a barátaidat tiszteled, kedveled. Őnekik is jó érzés, ha látják, hogy bejelölöd őket szerintem. Nem utolsó sorban pedig emlék, a szép percek megörökítése miatt.
2011. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!