Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha egy anya folyton megalázó helyzetbe hozza a felnőtt (25) éves fiát és annak feleségét?

Figyelt kérdés

A férjem este jön haza a munkahelyéről, dúl-fúl. Az ok. Anyuci meséli a munkatársaknak, hogy milyen vicces volt az, hogy ránk szabta az ajtót anno, mikor még együtt éltünk, én éppen khmm furulyáztam, és úgy megijedtünk, hogy lezúgtam az ágy másik oldalára. Továbbá mindíg paskolgatla a férjem arcát, hogy pici fiacskám (fonetikusan: püiiiichi fiachkááááám), ráadásul direkt mások előtt. Mikor leültünk vele erről beszélni, szó szerint kiröhögött minket. De az istenért sem hagyná abba. Ráadásul hasonló sztorikat is mesélget, egy csomó embernek, köztük a SZÜLEIMNEK is. Diszkréció nuku.

Valami ötlet, hogy hogyan állíthatnánk le?


2011. márc. 22. 00:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ezt csak keményen és durván, ha nem megy szép szóval. De ne Te, hanem a férjed!!
2011. márc. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Van aki ezt élvezi. Tíz éve próbálom elérni szép szóval fenyegetéssel, mindennel, hogy nagyanyám ne adja elő minden új ismerősnek, meg minden családi összejövetelen mindenkinek, hogy mikor gyerek voltam és felfáztam, hogy tiltakoztam, hogy bekenje a sunámat valami kenőccsel, utána meg hogy örültem neki, hogy már nem csíp...... Tiszta égés. De ő úgy élvezi, hogy ezeket a sztorikat előadhatja, hogy nem érdekli én mit mondok...
2011. márc. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%

Nyírjátok ki, akkor nem jár a szája többet....:)))

Döbbenet hogy milyen emberek vannak a saját bunkóságát is megmutatja hogy fűnek fának ezt meséli.

Beszéljetek vele ha nem megy meséljetek róla hasonló sztorikat(ti nyitottátok rá az ajtót szex közben)

2011. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Már kishíjján üvöltöttem vele, és nem fogja fel, hogy ez így nem működik. A férjem már ott tart, hogy átkéri magát egy másik műszakba, de ott más lenne a főnöke, az ittenivel meg eléggé jóban van.

Azért van egy műszakban az anyjával, hogy az ne tudjon engem az egyéb hülyeségeivel bántani.

2011. márc. 22. 00:27
 5/27 A kérdező kommentje:

Csábító kedves harmadik, nagyon csábító.

Csak ha lesüllyedek a szintjére, legyőz a rutinjával. Ennél többre tartom magam.

2011. márc. 22. 00:28
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Hál istennek nem találkoztam még ilyen embercsökevénnyel,de ha valaki tudom hogy gonoszkodó,pletykos,rosszakaró vagy ilyesmi,ugy szokom lekezelni hogy:"okosabb enged szamarabb szenved".Annyit tudtok vele tenni ha arra nincs lehetöség hogy megszakítsátok vele a kapcsolatot,hogy egyszerüen nem vesztek róla tudomást,egyszer csak megunja.A férjed a szemébe mondhatná hogy: Anyám nyeljél már dugót,vagy váltsál lemezt mert ez már unalmas! Vagy talán hogy:csinálj már magadnak valami szexuális életet hogy ne a másokéval kelljen foglalkoznod hanem a magadéval....valami ilyesmik....:-)
2011. márc. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer, amikor éppen ezt meséli, menj oda hozzá, és kapd szájon. Csak finoman.
2011. márc. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Hu, ez a fent emlitett sztori tenyleg gaz. Marmint nem, ami tortent, hanem hogy ezt elmondja mindenfele ismeretlennek. A ferjednek kell helyre tennie. Miert nem tud fellepni a sajat anyjaval szemben es azt mondani, hogy "anyu, vedd mar eszre, hogy mit csinalsz, 25 eves embernek nem szokas veregetni a pofikajat es megis hogy kepzeled, hogy kitargyalod a maganeletunket mindenfele idegennel? Nincs benned szegyen erzet?" Ha nevet, akkor mondjatok meg neki, hogy ne rohogjon, teljesen komolyan szegyenben erzitek magatokat miatta. Erzekeltessetek, hogy amit tesz, szegyenteljes. Toled rossz neven venne szerintem. Ha a sajat fia mondana, akkor jobban eszre venne, hogy tul lott a celon. Nem tudom, hogy aposod van-e, de ha van es o normalis, erdemes neki szolni, hogy a felesegevel beszeljen, ha a ferjednek nem sikerul valtozast elernie. Szerintem te csak akkor szolj ebben az ugyben, hogyha mas nem hasznal, mert rad konnyebben mondhat rosszat meg, hogy csak a fiacskajat akarod tole elmarni stb. En a helyedben nem folynek bele szemelyesen, ha megoldhato, de nem is hagynam, mert ez nagyon megalazo! Meg anyosodrol is mit gondolhatnak, hogy ilyeneket mesel el?! hat nekem tuti meg lenne ilyen emberrol a velemenyem! Szerintem csak az segithet, ha raebresztitek, hogy mekkora szegyent hoz a szovegevel az egesz csaladra. Mert ez elsosorban ot minositi es neki is megalazo...
2011. márc. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%
Nem okoskodni akarok, de gondolom érzed, hogy normális ember ilyeneket nem csinál. A probléma, hogy bárhogy szeretnétek meggyőzni, mekkora hülyeség amit csinál, semmire sem mentek vele, egyszerűen nem fogja fel, mennyire primitív. Ugyanígy viselkedett az ismerősöm anyja, ötvenéves korára gondnokság alatt álló elmebeteg lett. De addigra kikészítette az egész családját, tiszta idegroncs lett mellette mindenki. Semmiféle módon nem tudtok tőle nagyon messze új életet kezdeni? Tudom, hogy nagyon nehéz lenne, de hidd el, rá fogtok menni, ha mellette maradtok.
2011. márc. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Figyu, a szép szó, meg a megbeszélés ilyen esetekben nem használ. Aki ilyeneket tanácsol, biztos nem találkozott még közelről ilyen emberrel. A primitív embernek ugyanis az a sajátossága, hogy még büszke is a saját primitívségére. Az én anyám is ilyen, vagy még rosszabb, csak ő azt mesélte büszkén minden ismerősnek és ismeretlennek, hogy hogy vert és alázott meg minket állandóan gyerekkorunkban (mintagyerekek és kitűnő tanulók voltunk mindketten a tesómmal). Volt, hogy órákig ordítottam a primitív nő arcába, de az se használt. Az ilyen "emberrel" semmit nem tudsz csinálni. 25 éves voltam, mint a férjed most, amikor megszakítottam vele minden kapcsolatot, mert úgy éreztem, hogy nem kötelességem ezt eltűrni még vagy 30-40 évig, csak azért mert véletlenül egy ilyen primitív nő gyerekének születtem. Nekem könnyebb dolgom volt, mert akkor hála Istennek már más városban laktam. Szerintem az a megoldás, ha valahogy megpróbáljátok elszeparálni magatoktól teljesen. A férjednek szerintem más munkahelyet kéne keresni, és megmondani a mamának, hogy ezért és ezért többet nem álltok szóba vele, hagyjon békén titeket.
2011. márc. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!