Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában miért csak, hogy...

Mostanában miért csak, hogy megöli, felgyújtja valaki a családját?

Figyelt kérdés
A pénztelenség miatt, vagy mi az oka?
2011. márc. 22. 15:24
 1/7 A kérdező kommentje:
csak=gyakori...
2011. márc. 22. 15:26
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem beleőrülnek az emberek a pénztelenségbe, a szegénységbe, a nyomorba. Meg azért hozzájárul az hogy az az ember amúgy sem normális, és a pénzhiány meg a stressz csak pluszban rátesz a dolgokra. Én így gondolom.
2011. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg inkább féltékenységből ölnek.
2011. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyakori(bb), mint régen, csak többet hallunk róla.
2011. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira kilatastalannak latjak a helyzetet,hogy elborul az agyuk es olyat tesznek ami ....egyszeruen szornyu.Minden ember eleteben van nehez idoszak,de ezeket meg kell tanulni kezelni es minden helyzetbol van kiut ,illetve minden problema megoldodik egyszer.Sajnalom ,hogy a mai vilagban ilyenek tortennek es szornyu ,hogy mennyire brutalis modon csinaljak ezt nagyon sokan.Ha problemajuk van akkor ne oljek meg az egesz csaladot...plane egy gyereknek meg tervei vannak a jovore nezve,az is akarna majd csaladot maganak...de sajnos mindettol megfosztjak.Szomoru,hogy ilyen a vilag.
2011. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság sincs több, mint régebben volt csak a TV-ből és az internetről ma már mindenről pillanatok alatt értesülünk. Ráadásul szenzációhajhász módon mindent felfúj a média... :S
2011. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aham
2011. márc. 22. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!