Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segittenétek rajtam?!

Segittenétek rajtam?!

Figyelt kérdés
én egy 13 éves fiuk vagyok és nem szerettek a családommal élni az apám nem dolgozik egy lusta dög az anyám meg egész nap órdit a legnagyobb bátyám pedig egésznap csókolgasa a barátnőjétés nem engednek takaritanni bocs hogy rosszul írok a közepes bátyámmal pedig hál istennek nincs gond de kérlek segitsetek mit tettjek? bocs a hülye írás miatt?!
2011. márc. 22. 16:56
 1/8 A kérdező kommentje:
anyámmal sincs gond ő egésznap dolgozik csak mindig ordit és ráadásul nem is tudok tanulni :(:P
2011. márc. 22. 16:57
 2/8 A kérdező kommentje:
hát...... nem mer inkább cigiznek kávéznak meg minden :(
2011. márc. 22. 17:03
 3/8 A kérdező kommentje:
inkább szökjek meg ? :O:(
2011. márc. 22. 17:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan élnek, éltek sanyarú körülményekben a családjukkal.Ide születtél, ezt kell megélned addig, míg a saját lábadra tudsz állni. Próbáld meg a saját életedet élni,a középső testvéreddel közösen.
2011. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem tudsz az iskolában bennmaradni délután tanulni? vagy könyvtárban? később kollégium lenne jó - hol fogsz továbbtanulni, tudod?

Anyukád ideges, azért kiabál, de ha megkéred, hogy beszélgessetek, biztos figyel Rád.

El kellene mondani, hoyg annyi minden zavar itt, nem tudsz tanulni, pihenni - próbáljatok olyan iskolát keresni, ahol kollégium van. mi szeretnél lenni?

2011. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát anukám nagyon ritkán kiabál :D:D de nagyon SZÉPEN köszönöm a válaszokat :D és ráadásul 15 évesen megkapom mamám házzát mer am nagy testvéremnek adda volna de meggondolta magát és nekem adja :D:D:D::D:D:D:D::D:D:D:D és köszi szépen a válaszokat :D
2011. márc. 22. 17:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Remélem, nem valaki poénkodik a kérdéssel.


Én is rossz körülmények között nőttem fel, mégsem lett belőlem senki:)


Na újra kezdem, hulye poénok nélkül. Tényleg rossz helyzetből indultam, pocsék, gyalázatos gyerekkorom volt, talán a tiédnél is rosszabb, hasonló gondolatok jártak a fejemben, mint neked. Most, 30 éves koromra lakásom lett, autóm, jó fizetésem, hosszú kapcsolat egy nagyon szép barátnővel. Igaz, a barátnő már a múlté (majd lesz másik) s azt is megtanultam, hogy abban sem szabad bízni, hogy a következő hónapban meg lesz még a munkám, akármennyire is stabilnak tűnik.

A sorstól mindenki megkapja a maga jussát. Legyen most akármilyen rossz neked, arra gondolj mindig, hogy a sors mindenért kárpótol, lásd, itt van mindjárt a ház, amit örököltél. Ez még csak a kezdet.

2011. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez igaz :D:D és akkor az elején rossz a de most lesz igazán jó :D:D
2011. márc. 22. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!