Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet rajtam segíteni?

Lehet rajtam segíteni?

Figyelt kérdés
Betegesen féltékeny vagyok.Ha elmennék egy pszihológushoz,lehetne tőle kérni,hogy a férjemet poligráf vizsgálat alá kerűljön?Persze én is megtenném.
2011. okt. 25. 10:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
77%

Hát, tényleg az vagy, ha vizsgálatra küldenéd a férjed. (Egyébként tudtommal nem csinálnak ilyet, csak mert te kéred.)


Nem tudom, adott-e okot a féltékenységre a férjed, de már ebből a két sorból látszik, hogy itt nincs minden rendben.

Ha adott okot, akkor azt kellene tisztáznotok, ha nem akkor viszont nagyon gyorsan nézz magadba, mert ezt a viselkedést nem fogja egy férfi sem elviselni sokáig.


Egyébként persze, hogy lehet rajtad segíteni, de ha nincs a féltékenységednek oka, akkor neked kell változnod, és ez nem biztos, hogy könnyű lesz, Ha van kedved, írhatsz nekem privit, régebben én is betegesen féltékeny voltam, de "kigyógyultam", segítek, ha tudok.

2011. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is ha te vagy betegesen féltékeny akkor először magad kezeltesd ki és ne a férjed tesztelgesd, mellesleg ha a férjed akkor téged választott veled van, sose értettem a házassági féltékenykedést. És nem hiszem hogy vizsgálat alá kerülne a férjed mert azt kéred.
2011. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
78%

:O Hát nektek semmi keresni valótok egymás mellett,ha ilyen hülyeségen töröd a fejed!

Bár a "pszihológus" nem ártana neked......

2011. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Ha okod van rá, lépj inkább tovább.

Ha nincs, csak félsz, hogy megteszi, akkoris megölöd vele a kapcsolatot.

A pszichológus talán abban tud segíteni, hogy ha már megcsaltak, azt hogyan dolgozd fel anélkül, hogy ne te érezd magad szégyenbe. Vagy valami ilyesmi.

2011. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Azóta vagyok féltékeny,mióta a volt munkahelyén volt két nagyvérű nő,aki mindenkivel lefeküdt.Minden hapsikkal szoktak szórakozni.beleértve a férjemmel is.tudom mert visszahallottam.Akkor honnan tudjam,hogy a férjem megcsalt-e valamelyikkel,vagy nem?
2011. okt. 25. 11:04
 6/41 anonim ***** válasza:
77%
Tudtommal poligráfos vizsgálatot csak úgy lehet végezni, ha az illető is beleegyezik. Amiatt meg nem igazán értem, miért vagy féltékeny, hogy a férjed "nagyvérű nőkkel" dolgozik, esetleg még szórakozik is. Bár ez utóbbi nem túl szép, de nem is bűn. Ebből még nem kéne arra következtetni, hogy meg is csalt. Gondolom önbizalmad nulla. A férjed iránti bizodalmad nulla. Ha csak ennyi az okod a féltékenységre, akkor nem kéne. Max. elbeszélgetni a férjeddel, hogy lehetőleg ne menjen szórakozni nőkkel, inkább veled menjen.
2011. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológus annak segít, aki azt kéri tőle.

A poligráfos vizsgálathoz semmi köze.

Ha a beteges féltékenységeden szeretnél segíteni, akkor menj el, beszélgessetek! Az is lehet, hogy ennek van köze a férjedhez (ha például elnyomó személyiség, és mára lenullázta a női önbizalmadat), de az is lehet, hogy semmi. Ki fog derülni, ha elmész. Ha nem, akkor is kiderülhet, csak úgy nehezebben, hosszabb idő alatt.


Az biztos, hogy lehet rajtad segíteni, ha te is akarod, és nem ragaszkodsz a rossz megoldásokhoz, amik a mostani helyzetedhez vezettek. Dolgoznod kell rajta, elfogadni a szakember tanácsait. Ez egy működőképes út, ha kész vagy erre. Ha csak fel akarod használni a pszichológust a saját agyrémeid igazolására, vagy elvetésére, az nem járható út.

2011. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha eleve jó lenne a házasságotok akkor eszedbe sem jutna ilyen, mellesleg a kommunikácó 90%-ban szokott segíteni...de nem eltámadni hogy ez meg ez hanem elmondani hogy megfordult a fejedben esetleg hogy ez és ez történhetett, és csak ismered a férjed annyira hogy tudod ha hazudik, mellesleg látható a férfiakon mikor hazudnak és ha esetleg hazudik vagy kitér akkor nincs keresnivalótok egymás mellett.
2011. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Lehet, hogy félreértettem. Nem tudom, mit értesz azalatt, hogy szórakoznak a hapsikkal, illetve a férjeddel is. Azt hittem, eljárnak együtt szórakozni. De most másképp értelmezem. Tehát flörtölnek vele? Vannak ilyen nők, nem mondom, de ha a férjed nem vevő rájuk, akkor nincs mitől félned. Nem ismered a férjed?
2011. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
11.07-es válaszomra értettem a 11.09-es válaszomat. :)
2011. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!