Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz hogy néha...

Szerintetek is gáz hogy néha (kb hetente egyszer) az anyukámmal együtt fürdök? 16L

Figyelt kérdés
Jó nagy kádunk van, és ha úgy adódik akkor anyuval együtt fürdünk. Ilyenkor nagyon jókat tudunk beszélgetni. Az egyik barátnőm szerint ez nem helyes. Apámmal persze nem fürdök együtt. Nem értem, hogy mi ebben a baj. Szerintetek?
2011. márc. 22. 17:05
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
67%
Mármint meztelenül??Mert ha igen, akkor nagyon gáz...
2011. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy már nem vagy kislány. De ahány ház annyi szokás. Én mondjuk utoljára kb 5-6 évesen fürödtem a szüleim valamelyikével.
2011. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
Igen eléggé...
2011. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Pszichológiailag nem normális. Ebben a korban (16) már bőven túl vagy a leváláson, ami annyit tesz, hogy van egy saját szférád amibe ez már nem fér bele. Ez még úgy ovis kisiskolás korban maximum. De onnan tovább semmi esetre sem.
2011. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

Nekem furcsa lenne. De ott vannak például a nudista családok, ők együtt strandolnak meztelenül.

A társadalmunk többségben nem igazán tolerálja a meztelenkedést egymás előtt, ez még mindig tabu és általában ha két felnőtt ember meztelenül mutatkozik egymás előtt, annak a hátterébe valami szexuális indíttatást gondolnak.

De gondolom az esetetekben szó sincs erről, csak köztetek nincs meg ez a társadalmi tabu a meztelenséggel kapcsolatban.

Szóval inkább szokatlannak mondanám, ennyi.

2011. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Anyu előtt sosem szégyelltem magam, ő sem én előttem. A legjobb beszélgetéseink ilyenkor vannak, mert ilyenkor nem háborítanak bennünket a család férfi tagjai.
2011. márc. 22. 17:16
 7/29 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem. Én mondjuk már nem fürdenék anyukámmal, de ahány ház, annyi szokás. Szerintem családtagok előtt jobb is, ha az ember nem szégyellős.

Hiszen minek? Ő szül meg, ő pelenkázott, ő tö9rölte ki a szaros feneked kiskorodban.

Ha te nem érzed gáznak, és jókat beszélgettek, akkor miért érdekel mások véleménye?

2011. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Moszuke válasza:
79%
ahogy fentebb is írták.. nem gáz csak szokatlan.
2011. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
16%
Ezen csak a prűd álszentek akadnak fenn. Dehogy baj!
2011. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%
Se prűd, se álszent nem vagyok, de fennakadok. Simán mászkálok meztelenül anyám előtt, meg ő is, ha épp öltözünk vagy ruhakeresés stb...de hogy együtt fürödni.....jesszum pepi
2011. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!