Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt nevetni a pároddal?...

Együtt nevetni a pároddal? (férj-feleség) Szoktátok egymást ugratni? Nevettek a hülyeségeiteken? Tudtok "még" nevetni?

Figyelt kérdés

Mi rengeteget kacagunk a párommal és ezt nagyon jó dolognak tartom. Egyébként nagyon komoly embereknek tartom magunkat, szóval adott helyzetben tudunk kellően viselkedni. Ha ketten vagyunk akkor viszont képesek vagyunk akár órákon át nevetni magunkon, a vicceinken, közös történéseinken, hibáinkon. Mindketten tudunk ironikusak lenni, és mosolyogni a hibáinkon...

Ő például mindig figyelmeztet, ha eltátom a számat, ha csinálok valami ökörséget napokig képes a szememre hányni, nem sértően, de úgy, hogy tudjak nevetni rajta. Már 4 éve folyamatosan esküszik, hogy az első randin elcsöppent a nyálam a pizzára:D


A páromat többek között azért is szeretem mert mellette nem vagyok szomorú. Ha rossz napom van, csak hozzá kell szólnom, s minden bajom elmúlik...Évek óta ugyanúgy tudok kacagni a viccein...


Néha szomorúan tapasztalom, hogy a szüleim már nem tudnak kacagni szívből, csak nagyon ritkán...pedig ez nagy kincs...

kérlek meséljetek sztorikat, ha eszembe jut írok én is, csak mindig elfelejtem az aktuálisat...


2011. márc. 22. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Mi nagyon jokat nevetunk egyutt, de az ironiat, szarkasztikus stilust egyikunk sem szereti, szoval nem olyan ertelemben. Hany eves vagy?
2011. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

De én komolyan nem értelek! :O

miért hiszed, hogy az egész világon, de minimum az országban ti vagytok az egyedül házaspár, pár, akik nevetnek együtt!?

az ember idős korára elfárad, és sokkal kiszolgáltatottabb... lehet, h gondjaik vannak és azon rágódnak. de ebből miért következik, hogy más fiatal vagy idős párok nem nevetnek?

2011. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
te viccelsz? :D ez a legjobb dolog egy kapcsolatban nem tudok így mondani, pl utálja ha nézik miközben eszik én meg leteszem a villát és rákönyökölök az asztalra és támasztom a fejem és csak nézem ő meg enni sem tudott a röhögéstől, de ezek teszik a kapcsolatot nagyszerűvé szerintem ez a legjobb..
2011. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"miért hiszed, hogy az egész világon, de minimum az országban ti vagytok az egyedül házaspár, pár, akik nevetnek együtt!? "

Köszi ezt a stílust. Nem hiszem ezt. Nem értem miért kell így reagálni, ha egy ilyen kérdésre sem tudsz semmi pozitívat írni akkor inkább hallgass!

Hidd el vannak emberek, akik nem tudnak egyszerűen nevetni:-S ilyen is van...



Mi jól megvagyunk, egymásnak bármit megmondunk, ha kényelmetlenebb akkor viccesen...nem szokásunk besértődni vagy ilyesmi...


Többieknek köszi, írhattok esetleg valami vicces történetet, ha van, örömmel olvasnám:)

2011. márc. 22. 20:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is nagyon sokat viccelődünk egymással. Rengeteget nevetünk. És együtt vagyunk már több, mint 3 éve.

Szoktam olyat csinálni, hogy Ő mondjuk pókerezik a számítógépen, én meg teregetek a szoba másik végében és "beszólok" valamit Neki. Direkt ilyen provokálós dolgot, de csak viccből! És Ő mosolyogva mondja, hogy "Na, most a bácsi szépen föláll" és akkor oda szokott jönni és "büntetésből" halálra csikiz, aztán megpuszilgat. És van, hogy nem jön, én meg csak folytatom, hogy úgysem mersz idejönni, meg ilyenek. És akkor olyan hirtelen fölpattan és én elkezdek menekülni és beszaladok a másik szobába, aztán óvatosan jövök elő percek múlva, Ő meg vagy vár valahol elbújva, vagy már régen visszaült a géphez és csak röhög, hogy én meg azt hiszem, hogy ott van valahol.:-D

Jaj, meg alapjáraton annyira humoros, poénos a Párom, hogy nagyon sokat nevetek Mellette/Rajta/Vele.:-D

Szerintem ez nagyon fontos. Kívánom, hogy másoknak is ilyen mosolygós kapcsolata legyen!:-)

2011. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"de ebből miért következik, hogy más fiatal vagy idős párok nem nevetnek?"

Mondott valaki ilyent? Ne haragudj, de szövegértésből 1-es

2011. márc. 22. 20:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szerintem a humor néha kapcsolatmentő. Mi sokszor voltunk válás-közelben, de túléltük és a mai napig könnyesre bírjuk röhögni magunkat ha együtt vagyunk. Ez összetart.
2011. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

2o:44 köszi:D

Ó ilyenek nálunk is vannak, provokáció gyanús esetek...meg van amikor felszökök a hátára oszt muszáj elvigyen ahova mondom:D aztán azok a vitatkozások, mikor kiderül, hogy neki NEM volt igaza csak "igaza"...azt a felismerést látni rajta:))

2011. márc. 22. 20:48
 9/12 A kérdező kommentje:

20:48

én is így gondolom:)

2011. márc. 22. 20:49
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Rokonokhoz mentünk látogatóba. A háziasszony tiszteletünkre hófehér huzatot húzott az ágyneműre,mivel még elég hideg volt,egy hatalmas dunyhát adott takarónak. A heverő az ablakkal párhuzamosan volt,de a faltól 20-25 cm-re. A férjem addig fészkelődött,míg dunyhástól becsúszott a heverő és a fal közé. Alig bírtam "kiszedni" onnan. Kézben természetesen nagyokat nevettünk.

Másnap reggel elmeséltük a dolgot a háziaknak. Kiderült,hogy nem nagyon értették az éjjel,hogy miért hangoskodtunk annyira. Nem voltunk már fiatalok,és 20 éve voltunk házasok.

2011. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!