Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt nevetni a pároddal?...

Együtt nevetni a pároddal? (férj-feleség) Szoktátok egymást ugratni? Nevettek a hülyeségeiteken? Tudtok "még" nevetni?

Figyelt kérdés

Mi rengeteget kacagunk a párommal és ezt nagyon jó dolognak tartom. Egyébként nagyon komoly embereknek tartom magunkat, szóval adott helyzetben tudunk kellően viselkedni. Ha ketten vagyunk akkor viszont képesek vagyunk akár órákon át nevetni magunkon, a vicceinken, közös történéseinken, hibáinkon. Mindketten tudunk ironikusak lenni, és mosolyogni a hibáinkon...

Ő például mindig figyelmeztet, ha eltátom a számat, ha csinálok valami ökörséget napokig képes a szememre hányni, nem sértően, de úgy, hogy tudjak nevetni rajta. Már 4 éve folyamatosan esküszik, hogy az első randin elcsöppent a nyálam a pizzára:D


A páromat többek között azért is szeretem mert mellette nem vagyok szomorú. Ha rossz napom van, csak hozzá kell szólnom, s minden bajom elmúlik...Évek óta ugyanúgy tudok kacagni a viccein...


Néha szomorúan tapasztalom, hogy a szüleim már nem tudnak kacagni szívből, csak nagyon ritkán...pedig ez nagy kincs...

kérlek meséljetek sztorikat, ha eszembe jut írok én is, csak mindig elfelejtem az aktuálisat...


2011. márc. 22. 20:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
:D
2011. márc. 22. 20:56
 12/12 anonim ***** válasza:
Hogy tudunk-e még nevetni együtt? Ő az egyetlen ember, aki még őszintén meg tud nevettetni, fel tud vidítani.
2011. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!