Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit választanátok? Egy külföld...

Mit választanátok? Egy külföldi jó álláslehetőséget vagy a szerelmet?

Figyelt kérdés

Találkoztam a napokban egy nőcivel és teljesen ki volt borulva. Kapot egy lehetőséget az élettől, hogy Brüsszelben felsővezetői posztot töltsön be, de a szerelme nem tudna vele menni.


Állítólag aztért nem mert nem tudna kint elhelyezkedni(tanár) valamint Magyarországhoz köti minden, nem szeretne külföldön élni.


Ti mit választanátok? Miért? Nemet és kort is írjatok! (:


2011. márc. 22. 21:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelmű hogy itt maradnék a HAZÁMBAN ! pláne ha a párom is itt van meg minden.
2011. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
62%

Szerelem.

32/N

2011. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%
Én álláslehetőséget. 24l
2011. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
És miért? Indokoljatok is?
2011. márc. 22. 22:07
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

A külföldi állást. Egyszer már megjártam ezzel: kihagytam talán életem legjobb lehetőségét (legalábbis azóta még csak hasonlót sem kaptam) a szerelem miatt. Aki egy év után elhagyott.

Nem szabad a szerelemre alapozni. Egyszer csak bejelenti a másik, hogy már nem szerelmes, vagy másba szeretett bele, aztán borul az ember egész élete.

Na meg a másik érvei nem valami erősek, mert külföldön is lehetne tanár, csak bele kellene fektetnie némi energiát. És még jobban is élhetne.

2011. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
59%

Ez egy elég fogós kérdés.

Én valószínűleg a szerelmet választanám, azért mert lehet akár milyen jó állásod, kereshetsz havonta akár milliókat is ha nincs melletted egy társ aki mellett igazán boldog lehetsz akkor az egész semmit sem ér.

Bár még fiatal vagyok de ezt én így gondolom.


21/F

2011. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%

Álláslehetőség. Noha a szerelem a legfontosabbak között van az életben, nem tudom teljesen "kidolgozni" amig alapvető pénzügyi gondjaim vannak.

20L

2011. márc. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Én kimennék külföldre, és ha a férfi igazán szeretne, előbb-utóbb követne. Ha nem, nem érti meg, hogy ez mekkora lehetőség nekem az életben, akkor nem is lennék számára igazán fontos.


Velem az életben is történik ilyen hasonló. Csak én külföldön voltam, barátommal ott éltünk néhány évet, tavaly hazajöttem, és itt vállaltam munkát, kezdtem el megint suliba járni, mert már itthon akartam lenni...barátom viszont először nem akart hazajönni, de aztán rájött, hogy nincs meg nélkülem, és most azon van, hogy ő is hazajöjjön. Ha mégsem jön neki össze, akkor nekem az egy egyértlemű jelzés arról, hogy nem vagyok neki elég fontos...


(Ez így elsőre persze kicsit önzően hangozhat, de én azt mondom, hogy a változás mindig jó. Nem szabad beletespedni az életbe, és ha a barátom lenne az, aki most azt javasolná, hogy menjünk pl. az USA-ba jövőre, akkor én azt mondanám, hogy hajrá, menjünk, majd meglátjuk, mi lesz...)

27L

2011. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha olyan jó az álláslehetőség kimennék és vinném a szerelmemet is, és biztos találna valami munkát egy idő után, ha nem is a szakmájában. Időnként meg hazautaznánk.
2011. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nagyon jó lehetőség egy külföldi munka jól megfizethető ha én lennék ebben a helyzetben akkor sok szempontot vennék figyelembe miért lenne érdemes maradnom ugyanis a szerelemért mindenképp maradnék de ha itt nemtudok ilyen jó állást találni akkor lehet anyagilag se lennénk olyan jó helyzetben ha anyagilag nagyon rossz lenne kimennék hogy helyre rázzuk magunkat anyagilag ha a szerelmem égóta velem van biztosan megérti és szinte biztos hogy 2-3 hetente hazajárnék meglátogatni
2011. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!