Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról a házassá...

Mit gondolsz azokról a házasságtörőkről, akik az ösztönökre kenik a felelősséget?

Figyelt kérdés

2011. márc. 22. 23:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
szerintem mindig kettőn áll a vásár. ha egy kapcsolat rossz, akkor időben be kell fejezni. az is elég hiba, ha szexuálisan nem vonzódunk a párunkhoz eléggé...
2011. márc. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szellemileg óvodások.

Annyi gerincesség sincs bennük, hogy legalább a felelősséget vállalják.

Szánalmasok.

Fejbe kell vágni az ilyet egy palacsintasütővel, aztán utána pillarebegetetve közölni, hogy "jaj, bocs, ösztönből tettem" :D

Viccet félretéve, bele se merek gondolni, mi lenne a világban, ha mindenkit az ösztönök irányítanának. Kb. 5 perc alatt kihalna az emberiség.

Az embert az emeli ki az állatvilágból, hogy uralkodni tud az ösztönein. Aki erre nem képes, az még az állatvilág tagja.

2011. márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek:

Igen, a kapcsolat minősége mindig két emberen múlik.

De a megcsalás az EGY ember döntése.

És ezért illik vállalni a felelősséget.

2011. márc. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A felelősségnek az a lényege, hogy felelsz a tetteidért.

Van egy helyzet, és arra te "válaszolsz", eldöntöd, hogy mit teszel, hogyan reagálsz.


Aki az ösztönökre, a körülményekre meg az időjárásra keni, vagyis kívülálló okokra hivatkozik, az nem képes felelősségteljesen viselkedni. Azzal csak "történik" az élet. Arra nem lehet számítani.

2011. márc. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek megnézném az arcát amikor a párja csalja meg és az csak annyit mond neki: "Bocsi, nem tehetek róla, az ösztönök, tudod!"
2011. márc. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
szánalmas f*szok!
2011. márc. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
első vagyok, pont ezért írtam egyik utánam író, h kettőn áll a vásár. egy ember döntése, de nem egy emberen múlik egy rossz kapcsolat. egy boldog, szerelmes ember pedig nem csalja meg a párját... szerintem legalábbis.
2011. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Tudni kell kivel kezd az ember. Tudni kell kezelni a másikat. Meg kell tanulni az alázat gyakorlatias formáját.

És, meg kell tanulni elengedni a másikat!


Az ilyen gagyi indokok, hogy "én ffi vagyok és az ösztöneim vezérelnek"... Nevetséges. Ha ez megtörtént a párja tudta nélkül akkor az egész idő, amit együtt eltöltöttek egy színház volt. Két álarc románca... Vagy esetleg a domináns recesszív románca..

2011. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet egy megcsalást a hormonokra, vagy az italra fogni. Ha ahhoz van elég "lélekjelenlétünk" hogy megtegyük, akkor ne fogjuk semmire. Meglehet mondani az igazat is. "Nagyon megkívántam, és megtörtént." Nem kell mindig kifogásokat keresni.
2011. márc. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Aki az ösztönökre, a körülményekre meg az időjárásra keni, vagyis kívülálló okokra hivatkozik, az nem képes felelősségteljesen viselkedni. Azzal csak "történik" az élet. Arra nem lehet számítani."


Ha az emberek mindig az ösztöneikre hallgatnának, akkor a világ tele lenne terhes nőkkel és halott emberekkel.


Igazából ez a mondás a gondolatokra vonatkozott, de az ösztönökre is igaz lehet.

2011. márc. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!