Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem hozzá a gyereket...

Elengedjem hozzá a gyereket ezek után?

Figyelt kérdés

A férjemmel 4 hónapja külön élünk, fogalmazhatok úgy is, hogy ő elhagyott bennünket egy nőért, és most vele él. A közös kisfiúnkat (6 éves lesz) kéthetente hétvégén elviszi magához abba az albérletbe, ahol a nővel együtt lakik. A múlt héten azzal jött haza a kisfiam, hogy este amikor a másik szobában nézte a tévét (este 8 és 10 óra között lehetett) az apja meg a nő a másik szobában volt. Ő benyitott rájuk, és a gyerek szavával élve "apa ült a széken, a néni az ölében ült és rá volt hajolva apára, aztán mikor bementem, a néni gyorsan beugrott az ágyba, kizavartak a szobából és azt mondták, hogy máskor kopogtassak". Alig kaptam levegőt, majd megkérdeztem: "És szerinted mit csináltak?" A válasz: "Szeretkeztek, ezt apa mondta."

Ezek után ti elengednétek a gyereketeket az apjához?


2011. márc. 23. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
nem. egy idióta f@sz ha 8-kor szeretkezik amikor még fent van a kisfia...legalább az ajtót bezárhatná. én biztos nem engedném el
2011. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Engedd, mert az sem lenne jó ha nem engednéd, de beszélj az apukával, hogy azért legközelebb jobban figyelhetnének és hogy nem szeretnéd ha még egyszer ilyen storyval jönne haza a gyerek.
2011. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Én nem....egyrészt ha már a fiát elhozta magához akkor ne a nőjével foglalkozzon hanem a kisfiával... és tudja h a kisfia fent van és képesek ilyenekre?!
2011. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Igen, attól még az apja, hogy a másik nővel szexel, igaz várhattak volna míg elalszik vagy bezárhatták volna az ajtót, de a gyerek is kopogtathatott volna.

Rátok soha nem nyitott szex közben???

2011. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amíg a férjemmel együtt voltunk, soha! Mindig vigyáztam rá, hogy már elaludjon. A másik, hogy az a nő nem az anyukája...
2011. márc. 23. 17:33
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az apaval beszelni kellene, igenis jogod van ebbe beleszolni a gyerek miatt. Meg kellene mondanod neki, hogy zarjak magukra az ajtot es legyenek diszkretebbek. Ettol meg menjen a gyerek az apjahoz, ha az apja amugy foglalkozik vele.
2011. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

"de a gyerek is kopogtathatott volna"


6 eves...nem 16. Jo, hogy nem egybol a gyerek a bunos. :S

2011. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem engedd el ritkábban, úgy 1 hónapban 1-szer!
2011. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg ha elhagyott benneteket ö azzal tisztában volt hogy ez mivel jár.Add be a válópert,és a bíróság majd megmondja hogy mi hogy legyen.Az persze más kérdés ha a kisfiú "akar" menni az apjához. Akkor igenis mondd meg neki hogy ha nem vigyázz jobban mikor és hol kefél,akkor nem engeded többet a gyereket.
2011. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Lefogtok pontozni, de ez nevetséges. Szeretkeztek, na és? Mi az, hogy az a nő nem az Anyukája? És? Kit érdekel? Valószínűleg Ő is látja, hogy az Édesanyja, és az Édesapja már nem egy pár, ahogy azt is látja, hogy amikor átmegy az Apukájához, hogy az Édesapja és az a nő, viszont egy pár. Ha rátok nyitott volna, miközben együtt éltek, mit csinálsz, kirakod a házból? Azért nem akarod az apjához engedni, mert az apja lefeküdt az élettársával? Az egyetlen bűne az, hogy felelőtlen volt, mert nem várta meg amíg a fia alszik. Tehát ha feketén, fehéren nézzük a történetet, azért nem láthatja apa a fiát, és a fiú az apját, mert apa egyszer felelőtlen volt, és nem nézte az órát. Csodálatos.
2011. márc. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!