Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengednétek így bulizni?...

Elengednétek így bulizni? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, kb 2-3 hetente járok bulizni, akkor is inkább csak barátokkal házibuli. Szüleim szinte mindig elengedtek, persze pár feltétellel, amit betartok mindig. Van egy hely itt a településen ami arról híres hogy drogtanya. Nos ez igaz is volt egy darabig, de mióta rendőri ellenőrzések voltak már alig akad ott valami. Anyum persze még mindig drogos helynek tudja.Egyik haverom meghívott a szülinapi bulijára ami ott lesz, Mivel a srác ott dolgozik. Zárt körű parti lesz. Félek hogy nem engednek el. Nem is az hogy nem bulizhatok, hanem azért ha már meghívtak illene elmennem. Tudom ti nem tudhatjátok hogy engem elengednek-e, de még is ti így külsőleg hogy látjátok, elengednétek?
2011. márc. 23. 17:23
1 2
 1/16 IHLET9 válasza:
86%
hát tudod ha a szüleidet meg tudnád győzni hogy a hely már nem ,,drogtanya,, akkor talán elengednek, de az a legfontosabb te biztonságban éreznéd magad ott??
2011. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen én elegednélek.Ha szépen elmagyarázod anyudéknak, hogy zárt körű lesz és nem lesz drog akkor szerintem ők is el fognak engedni. Jó bulizást!
2011. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a rendőri ellenőrzés nem sokat jelent. Attól még ugyanolyan alakok járnak oda, hogy a rendőrök néha-néha benéznek igazoltatni. Sőt, ők nem maradnak ott, csak leigazoltatják az embereket és mennek is tovább másik bulihelyre. Inkább megszokott helyekre járj, amikről biztosan tudod, hogy nem veszélyesek.. Én is bevállaltam legutóbb egy bulit egy olyan helyen, ahol még nem voltam, mert köztudottan drogos, és elég veszélyes emberek járnak oda..(Tehát hasonló, mint amilyenről te beszélsz.) Odamentem a diszkó elé a barátaimmal.. Megláttuk a helyet és hogy milyen emberek vannak és átmentünk egy másik diszkóba, úgy betojtunk. Szerintem nem szégyen, ha megmondod hogy nem tudsz elmenni.. Bár ez attól is függ, mennyire vagy bátor alkat.
2011. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha én azt hinném egy helyről és jogosan hogy drogtanya akkor felőle a rendőrök is tanyázhatnak benne akkor sem engedném el a lányomat oda..Jobb félni mint megijedni,én mindig ezt mondom.Azt hogy meghívtak a buliba még nem azt jelenti hogy illik is elmenni..Ha anyukád nem enged el akkor sajnálattal de közlöd,hogy te nem veszel részt a partin..A világ nem fog összedőlni..
2011. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
72%
15 évesen akkor sem engednélek el, ha nem lenne "drogtanya".
2011. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
engem anyámék nem engednek el városba este.. ha megyek valahova bulizni, akkor én 'egy barátnőmnél alszom'.. nem a legjobb hazudni, de ha csak így lehet néha napján lazítani.. :)
2011. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Alapjában véve laza szülőnek tartom magam, de feltételezem, ez a bizonyos haver (ha már ilyen helyen dolgozik) nagykorú, tehát jóval idősebb nálad, ilyetén a haverjai nagy része is. Én is voltam fiatal, tudom milyenek ezek a bulik, a 15 éves lányomat nem engedném el. Bulizzon a saját korabeliekkel.
2011. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
15 évesen örülj, hogy 2-3 hetente házibulizol, őszintén szólva..."komolyabb" szórakozóhelyen nincs helyed még, majd ha nagykorú leszel. (Nincs ott egyébként korhatár?)
2011. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Én biztosan nem. Lesz még erre sok időd ha elég érett leszel és majd tudsz vigyázni magadra! de van aki/akik elől úgysem tudnád magad megvédeni...
2011. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

Hát én elmenni nem mernék egy drogtanyára, nem elengedni a gyerekem :D

17F

2011. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!