Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van erre értelmes magyarázat,...

Van erre értelmes magyarázat, hogy nem válaszol az smsemre? Fiúk válasza előnyben.

Figyelt kérdés
Szóval van egy pasi.Ő már 38 éves, én még csak 24.Már régen ismerjük egymást, és megmondta, hogy szeretne velem járni, de most jelenleg éppen 1000 kmre vagyunk egymástól, 2 hét múlva fogunk találkozni.Tegnap írtam neki egy smst, és nem válaszolt.miért van ez???most nem érdeklem, vagy csak vannak ilyen emberek, h nem érdekli őket a mobiltelefon?Azt nem hiszem, h én nem érdekelném, mert máskor meg olyanokat ír, hogy huhhh...azt ne mondjátok, h biztos nem volt ideje, mert tuti volt neki.Pasik, miért csináljátok ezt????
2011. márc. 24. 08:20
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
59%
jó érzés nekik szivatni a nőket,hagyd most,addig ne írj neki,amíg nem reagál,sőt utána szerintem kb 2 napig nem kéne válaszolnod,érezze csak át,meg nehogymár azt higgye,hogy epekedsz utána,ne játszd ki a lapjaidat...24/N
2011. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Igazad van.Nem tudom, mit képzel magáról.....
2011. márc. 24. 08:27
 3/46 anonim ***** válasza:
92%

Kérdést tettél fel? Mert férfi csak kérdésre válaszol, vagy ha nem tűr halasztást. Egyébként csak elolvassa, és nem gondolja, hoyg válaszolhatna.

Akkor hív fel, ha akar valamit mondani. Pusztán csak a kapcsolattartásért férfiak nemigen hívnak, esetleg ha szólsz neki, hoyg várod. Majd akkor hív, amikor megy ki a reptérre, hoyg hanyas terminál.

45/N

2011. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
68%
ne érezze,hogy neheztelsz rá.Ha reagál és te majd utána 2 nappal írsz,kicsit legyél közömbös,akkor általában észreveszik magukat,kicsit megsértődnek,de nem szabad kiadni az érzéseinket...könnyű mondani tudom,de sajnos csak ez válik be.
2011. márc. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezt jó az eszembe vésni...De akkor szerintetek sem az van, hogy nem érdeklem, ugye?csak fölöslegesnek tartja az smsezést?:-)
2011. márc. 24. 08:32
 6/46 anonim ***** válasza:
74%
régen nekem se nagyon reagált a párom az sms-ekre,azóta nem tudom mi történt,de van hogy csak úgy rámír,hogy szeret és hiányzom neki,de ez majdnem 3 évembe telt :) kitartás,és tényleg,ahogy írtam,legyél vele majd kicsit közömbös...első és 3. voltam...
2011. márc. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
74%
még azt hozzátenném,párom utált sms-t írni,inkább a telefon.A pasik ilyenek,el kell fogadni,mondjuk ez a mi példánkból kiindulva megváltozhat...:D:D:D előző válaszoló
2011. márc. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
ok:-) és köszi:-) azért fiúk még írhatnának, hogy ők mit gondolnak erről...
2011. márc. 24. 08:35
 9/46 anonim ***** válasza:
39%
remélem tudtam segíteni,mondjuk elég hamar ki lehet őket ismerni...:D:D:D:D
2011. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg nem kapta meg az SMS-t? Velem többször előfordult, főleg ha ilyen messze vagytok, hogy írtam, és csodálkoztam mért nem válaszol, és amikor hazajött kiderült, hogy tényleg nem kapott SMS-t. Ezért szoktam ha nagyon fontos 2x elküldeni
2011. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!