Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen esetben?...

Mit tennétek ilyen esetben? (házasság, gyerek kérdés)

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk a barátommal és már lassan 4 éve vagyunk együtt 1 éve együtt élünk.Nekem már kiskorom óta az az álmom hogy fiatalon férjhez menjek,fiatal anyuka lehessek.És amikor nemrég ez szóba került,a barátom kijelentette hogy ő bizony 30-35 éves kora előtt nem akar sem házasságot sem gyereket.Én nagyon szeretem őt,vele el tudom képzelni a jövőmet,de hogy még 10évet várjak a családalapítással nehezen képzelem el.

De most csak ezért hagyjam el,hogy az én álmom teljesülhessen.Azt hiszem ez önzőség.Változhat még a véleménye?


2011. márc. 25. 13:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha biztos vagy benne,hogy Ő az igazi akkor várj még.Nem biztos,hogy 30 éves korig kell,lehet hamarabb is rábólint.Ha keresel mást nem bizti,hogy vele hamarabb lesz baba.Ráadásul,ismerkedni,elölről kezdeni mindent...hát.Nem hiába vagy vele 4 éve gondolom.
2011. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Önzőség?... Jaj istenem.

Egyértelműen azért nem akarja magát elkötelezni, sem egy papírral, sem egy gyerekkel, mert még nem biztos a dolgában. Még szórakozni akar. Valószínűleg más nőkkel is leakar még feküdni. Ezt nem piszkálásból mondom. Ez tény.

Szerintem maradj vele, de még ezt a témát később beszéljétek át. És csak akkor hagyd el, ha később sem változik.

2011. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves a barátod? Szerintem, ha komolyan tervezel vele, akkor állapodjatok meg az aranyközépútban, pl. 26 éves korod környékén vállalsz gyermeket, és az ő akarata is meglesz.
2011. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Kérdezd meg től, mitől fél. Szerintem túl korán jött neki ez a komoly kapcsolat. 18 évesen épp hogy kilépne az életbe, tombolna és akkor jöttél te. Fél, hogy sosem lesz már szabad.

Mondd meg neki, ha ez hiányzik neki, akkor te benne vagy, utazgassatok, bulizzatok, hátha kiéli magát. Aztán 1-2 év múlva térj rá megint a témára.

2011. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem érthető. 22 évesen még nagyon fiatal. A férfiak később érnek, mint mi nők. Férfiaknál a 30 körüli kor a legideálisabb arra, hogy apák legyenek.
2011. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

A véleménye szerintem csak csekély mértékben változhat csak.


Döntsd el, kell-e ez neked vagy sem.


Nem hiszem hogy olyan nagyot vesztenél ha nem 22 évesen kezdenéd magadból kipotyogtatni a gyerekeket. Láss világot, tanulj nyelveket, tanulj tovább...

2011. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Most olvastam, hogy a barátod is 22 éves. Már ne haragudj, de ilyenkor a srácok nagyon gyerekek még. Én 20 éves vagyok, a bátyám 24, de még ő sem igazi érett férfi, néha olyan, mint egy kamaszsrác. Ez nem azt jelenti, hogy a barátod is felelőtlen lenne vagy akármi, de rendkívül fiatal még. Miért akarsz ilyen korán családot? Tanulj, diplomázz, csinálj jó karriert, tegyél nyelvvizsgát, építsetek ki normális egzisztenciát, láss világot, ismerj meg embereket, ÉLJ. Én el sem tudnám képzelni, hogy 22 éves koromban az értékrendemben első helyen a gyerekvállalás álljon, főleg, ha a barátom is fiatal még nagyon.
2011. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Te is ráérsz még gyermeket vállalni. Élj még, nem maradtál le semmiről.
2011. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Még 4-5 év múlva is fiatal anyuka leszel, hidd el! Éljetek, szórakozzatok! Nagyon fiatalok vagytok, sok szép vár még rátok, és ha igazán szeretitek egymást, akkor együtt lesztek még jóó sokáig. :) Ki tudja, lehet 2 év múlva a párod véleménye is megváltozik. :)

Sok boldogságot!

2011. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Mondd el neki a te terveid. És hívd fel a figyelmét, hogy te amúgy is nőből vagy és nekünk másképp ketyeg a biológiai óránk. Ha ezek után is ezt mondaná, akkor én biztos szakítanék vele, mert a leg kevésbé sem ugyan azok az elképzeléseitek.
2011. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!