Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve együtt vagyok a barátomm...

3 éve együtt vagyok a barátommal, aki 25 éves, én 19 vagyok Ki bőgte tegnap hogy gyereket akar tőlem, + házasság stb. Mit tegyek? És miért döntött úgy hogy neki mindjárt gyerek kell?

Figyelt kérdés
De én még túl fiatal vagyok. Ne készültem fel még az anyaságra, tanulok... meg még úgy érzem élnem kell Köszönöm a válaszokat 19L
2010. nov. 26. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem akarsz gyereket ne szülj,ne legyél senki tenyészkancája,kettő meg még akar tőled babát,aztán ha terhes leszel,gondok lesznek,vagy ha meg van a pici és törődni kell vele lelép akkkor ott maradsz egydül babásan?...
2010. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
őőőő mondjuk megbeszéled vele ezt az egészet? De lehet ahhoz sem vagy még elég érett.
2010. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Amikor összejött egy nála fiatalabb lánnyal, tudhatta, hogy benne van a pakliban, hogy várnia kell. 25 évesen egy cseppet sincs elkésve, magyarázd el neki, hogy Te nagyon fiatal vagy még és előbb diplomát akarsz szerezni. Nehogy feladd a kedvééért a terveidet!

Lehet mögöttes ok is, pl. fél, hogy nem szereted eléggé, és biztosnak akar tudni a házassággal. Főleg ha eddig nem mondta, hogy ilyen hamar szeretne gyereket.

2010. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én beszéltem vele mondtam neki hogy várjunk stb.. De ő csak hajtotta...
2010. nov. 26. 17:03
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Első... már miért lépne le? Úristen! Miért kell egyből a rosszat feltételezni a pasikról?


Nem mindjárt kell neki a gyerek, hisz már 3 éve együtt vagytok, azért ez már egész jó kis idő együtt. Viszont ha te még fiatalnak érzed magad hozzá (ami érthető), akkor ezt mond meg neki. Ha megérti és tud még várni pár évet (megérthetné, mert kb 19 évesen gyanítom ő sem akarhatottt még gyereket), akkor oké, ha nem akkor ne raboljátok egymás idejét.

2010. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem valamiért elkezdett félni, hogy elveszíthet.
2010. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Mert ő már abban korban van, hogy családot szeretne alapítani. Nem értem miért találod ezt furcsának...látod itt látszik a 6 év korkülönbség...

Mondjuk én boldog lennék ha a párom ilyent mondana nekem...

Ha te nem érzed azt, hogy erre készen állsz (ami egyáltalán nem furcsa) mondd meg neki, hogy Te még erre nem vagy kész, max majd egyetem után. Ilyen egyszerű.

De ne tüntesd fel a párodat földönkívülinek amiért ilyen eszébe jut. Szerintem aranyos, hogy gondolt erre, tény, hogy nem kivitelezhető ha Te nem szeretnéd.

egyébként én 21 évesen bevállalnék egy gyereket ha lenne hol felnevelni és miből...sajnos nem lesz valószínűleg...


Szóval beszélj a pároddal de ne nézz rá WTF fejjel:)

2010. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Én is 19 éves lány vagyok, párom 26. Mi már együtt élünk, eljegyeztük egymást. És amint lehet szeretnénk gyereket.Ugyanúgy 3 éve vagyunk együtt. Persze ez mindenkiél más. Beszélned kell vele, ha szeret veled marad.
2010. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
6 év ütközik nálatok ki, ezen ne csodálkozz. Várjatok még néhány évet.
2010. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

dehogy ütközik ki a 6 év...

átlag 25 éves pasi még nem akar gyereket...párom is 25, az 5 éves tervben nincs gyerek (én 23 vagyok,nekem még a 10 évesben sem,de ez majd alakul valahogy:D)


Győzd meg észsérvekkel...dolgozik? keres annyit amiből el tud tartani téged meg egy babát? van fedél a fejetek felett? Laktatok már annyit együtt hogy kiismerjétek jól egymást?

akarja ő egyáltalán hogy továbbtanulj? Vagy a nőnek a konyhában a gyerekkel a helye? Ha igen,akkor menekülj,nem egymásnak teremtettek titeket...


Kössetek kompromisszumot..19 évesen vagy most érettségizel vagy már elsős vagy...költözzetek össze,persze suli mellett vmi részmukaidős meló,h ne ő tartson el,és ha működik,jövö karácsonyra gyűrűt kérsz...rá 1 évre meg elvehet...akkor már 21 leszel,lassan végzel az egyetemmel....utána még 2 év meló,legyen tapasztalat is,és jöhet egy baba...

2010. nov. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!