Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a legjobb barátnőm...

Miért ilyen a legjobb barátnőm? ://

Figyelt kérdés

Mostanában amit én szeretek mindig leszólja. Aztán folyton csak "lehülyéz".. persze nem így viccből. (mostmár.)Meg nem nagyon örül neki,ha jobb jegyet kapok,mint ő. nem nagyon tudom megfogalmazni,de egyre jobban ilyen. Szerintetek?

14/L


2011. márc. 25. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Irígy.Ha ezt csinálja,soha nem is volt igazán a barátnőd.Lehet hogy te úgy gondoltad, de ő nem.

De lehet, hogyha négyszemközt beszélsz vele akkor megjavul a helyzet.

Hát sok sikert ;)

2011. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyet szerintem ne nevezd baratnonek,amugy vigyazz a baratnokkel mert ott rugnak beled ahol csak tudnak,es kihasznalnak nagyon gyakran.Szerintem ebben az esetben arrol van szo,hogy valamiert irigy rad,vagy feltekeny,nem is tudom minek mondjam.Es hogy o igy leszol teged azt akarja mutatni,hogy o a nagy vagany.Na meg kicsit el lehet szallva magatol es azert is tolja le ,hogy te mit szeretsz.Amugy szerintem sok tinifilmet nezett,mert azokban vannak ilyenek,hogy van a lany,a tobbi alitolagos baratno pedig a szolgaja.(pl...bajos csajok..)Szerintem keress mas baratnot.
2011. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és még valami,ami fontos. :S

én mindig MINDIG odaadom neki a házit...valamelyik nap én nem értettem(ő valamennyire igen) és elkértem tőle.. ő nem mutatta meg. csak mondta,hogy ez így az meg úgy...persze nem úgy ahogy ő csinálta.

2011. márc. 25. 15:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért ilyen?

Mert csak. Amúgy rosszul választottál barátnőd. Felejtsd el, keress másokat akik hasonlóan gondolkodnak mint te

2011. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
túl gyerekes.
2011. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

óvoda óta ő volt a legjobb. :/

még születésnapomon se köszöntött fel. :S

2011. márc. 25. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Te írtad:

VOLT


Jaj kis csajszi!Barátnők jönnek és mennek. (szoktasd magadat a gondolathoz) Csak addig lesznek veled ameddig segítesz nekik, meghallgatod a bajaikat. Majd találnak mást, téged meg "kukába" hajítanak. Kell ez neked? Pasik között ez tök másként van...ők igaz barátok, haverok, spanok. Barátnők inkább rivalizálnak egymással...


29N

2011. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!