Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek a családotokat? Ha...

Szeretitek a családotokat? Ha igen miért, ha nem miért?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Saját családom nincs, de egyébként (szülőket, tesókat, egyéb rokonokat) nem. Nincs különösebb oka, rendesek, csak nem.
2011. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Édesanyámat és a testvéremet nagyon szeretem. Apámat utálom, mert egy féreg. Nagyjából ennyi a családom.
2011. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyámat gyűlölöm, nevelőfateromat mint embert tisztelem, de nem különösebben hat meg, nagymamámat imádom. Ezek azok, akikkel egy háztartásban élek, az anyai ág. (Plusz velünk élt nagypapám is, de maghalt, őt is imádtam.)

Apámat imádom, a tőle és barátnőjétől született kistestvéreimet szintén, a barátnőjét is szeretem, csak néha túl hisztis. Ez az apai ág.

Apai nagyszüleimet nagyon szeretem, apám testvérét egyenesem imádom, különös dolgok kötnek össze minket (nagynéném). Unokatestvérem jófej.

Hát ennyi a nagy család.

A miértek pedig... Túl hosszú lenne.

2011. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Apukámat és az ő családját (új házasság,rokonok)nem nagyon ismerem,nem tartjuk a kapcsolatot,ezért erről nem tudok nyilatkozni!

Anyukám felőlit utálom...a tesóim önző köcsögök,anya szintén (egyebet nem írok róla,mert az csúnya lenne)a nagymamám egy sz@rkavaró szipirtyó+önző,pénzhajhász,ez nekem undorító!

Saját családom még nincs,csak párom,akivel most fogunk összeköltözni...őt imádom,de a családját nem igazán kedvelem,mert kibeszélnek a hátam mögött és rettentően irigyek a párom és az én boldogságom miatt!Az ő szülei meg szimplán idióták!A kis tesóját kedvelem csak nagyon el van kényeztetve és kivételeznek vele folyamatosan,meg is látszik az eredménye!Egy kényes,neveletlen,fiúcska,akinek az isten sem parancsol már...

Hát ennyi lenne!Összegezve...a páromon és az unokahúgomon kívül egyedül a kutyámat szeretem!A többi nem érdemli meg és nem érdemli ki...

2011. márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!