Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg otthon h egy...

Hogy mondjam meg otthon h egy vietnámi lánnyal járok?

Figyelt kérdés

Össze jöttem egy lánnyal kb. egy hete ők 3 éve költöztek ide magyarországra vietnámból. Tugyják a szüleim h van egy lány akivel találkozgatunk de nem merem megmondani nekik h ki. Mert faterom naon utálja a külföldieket :S Az ázsiaiakat meg pláne :S Mindig szidja őket meg mindig azt mondja h magyar embernek magyar pár kell meg megjegyzéseket tesz nekünk ha látunk oat h pl egy magyar lány együtt van egy néger sráccal vagy iesmi... és nem merem megmondani mert nagy balhé lenne :S De álandóan kérdezgetik h kivel találkozgatok. Mit mongyak nekik vagy hogy adhatnám be nekik h kivel vok együtt anélkül h kirakjanak az uccára? :S

16/F


2011. márc. 25. 17:28
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
utcára* bocsi
2011. márc. 25. 17:31
 2/43 anonim ***** válasza:
82%

a helyesírásodat (tugyják, mongyak, uccára, stb)

elnézve:

a csajod nem magyar,

te meg nem tudsz magyarul írni.


Ez már egy közös pont. Mondd el apádnak.

2011. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
84%
Érvelj azzal, hogy magyar lányok úgysem állnak szóba veled a pocsék helyesírásod miatt.
2011. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Jó ok nem tok helyesen irni de még csak 16 vok!!! Nem kell ez miatt leszólni :S
2011. márc. 25. 17:39
 5/43 anonim ***** válasza:
71%

Hol ismerkedtél meg ázsiai lányal? :D

Nagyon tetszenek nekem, csak a korosztályomból nagyon keveset látok.

2011. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
67%

úristen. még "csak" 16 éves vagy. én meg 14 de mégis tudok helyesen írni.

amúgy meg szerintem mondd el nyugodtan. nem minden ázsiai lehet rossz...

14/L

2011. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
90%
megmondod nekik, aztan vagy tetszik nekik vagy nem. az iutcara ugysem rakhatnak ki. :) es szntem ha szeretnek akkro el kellene fogaidniuk..
2011. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
4%
Ne is foglalkozz velük a helyes írásukat feldughatják magukba. Én leéretségiztem 23 éves vagyok és még mindig nem tudok helyesen irni és rohadtúl nem érdekel mert nincs rá szükséged az életben csak itt a gyk-n
2011. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
12%
keress egy magyar lanyt
2011. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

El kellene fogadniuk de ti nem ismeritek az apámat :S Oanokat mond h ki kéne rakni az összes külföldit az országból meg ienek :S Sztetek elfogadná?? Tuti balhé lenne


A helyesirásomról meg le lehet szállni mert mindig irodalmat tart a tanár nyelvtan helyett nem az én hibám...

2011. márc. 25. 17:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!