Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítene ha a párod anyja...

Idegesítene ha a párod anyja folyton bejárkálna a lakásotokba miközben senki sincs otthon?

Figyelt kérdés
Ez csak egy jövőbeli gondolatom, de valószínűnek tartom hogy ez lesz. Ettől is félek. Nem közös a lakás, a páromé, de én fogom berendezni, én veszem meg a bútorok nagy részét, annyit amennyire majd telik. A párom anyja elég sok mindenbe bele akar szólni, hogy mit hogy kellene csinálni, meg mi hogyan lenne szép. Bár már most sem ad párom az anyja elképzeléseire, hiszen elég régimódi, mindig az én véleményemre hallgat, és általában mindig együtt döntünk. Attól félek, hogy az anyja, aki elég kíváncsiskodó később, majd ha kész a ház bejárni a lakásba. Kulcsot kérne, hogy majd ő gondozza az állatokat, ad nekik enni, miközbe senki nincs otthon. Attól is félek hogy párom kulcsot ad neki, és az anyja ezt ki fogja használni, oda fog járkálni. És kinek hiányozna ez? Ha meg páromnak mondanám hogy nekem ez így nem tetszik, neki meg ugye semmi problémája ezzel akkor csak a vita lenne. Mi az ilyen helyzetre a megoldás?
2011. márc. 25. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Kiraksz pár tucat vibrátort és szado-mazo kelléket a lakás néhány jól látható helyére, aztán másodjára már nem jön
2011. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Mielött egészen felhecceled magad, beszélj a pároddal. Ha ti ketten nem tudtok ebben megegyezni, akkor meggondolandó, hogy tényleg érdemes-e együtt maradnotok. Ugyanis ha kettötök közt nem müködik a kommunikáció, akkor nincs értelme folytatni a kapcsolatot.


Egyébként szerintem a megoldás az, hogy nem adtok neki kulcsot, csak akkor, ha netán elutaztok - és utána meg visszakéritek. Mindenképpen ragaszkodnék ahhoz, hogy a ti lakásotokba csak akkor jöhessen bárki, amikor ti akarjátok, ez a privátszférához szükséges.

2011. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

az elsőn jót röhögtem. XD

nah de a válasz:

üljétek meg szépen beszéljétek meg, h mik az elképzeléseid meg a te anyukád sem fog bejárkálni a lakásotokba.. :) meg lehet ezt szépen is beszélni :D

2011. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jujj az első az nagyon nagy, azon én is röhögtem:D

Köszönöm az eddigiválaszokat!

2011. márc. 25. 18:07
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Hallgasd meg az elképzeléseit,lehet,hogy van közötte hasznos is.

A többiben a pároddal jussatok egyetértésre.

Miért kell előre rosszat gondolni az anyósodról? Alkalmazkodni kell egymáshoz.

2011. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Hát nehogy adj neki kulcsot!

Úgy utálom az ilyen anyósokat. Fogják már fel, felnőtt a pici fiúk.

Kérdező! Csak egyszer hagyod, hogy az üres lakásba bemenjen, utána mindig be fog. Mint egy rossz kiskutyát, következetesen neveld meg.

2011. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"ő gondozza az állatokat"


Ne adj rá okot, és lehetőséget! Felnőttek vagytok, oldjátok meg másként: ha macskátok van akkor azt vigyétek le hozzá, vagy nem kell 2 napnál hosszabb időre elmenni, vagy esetleg kérjetek meg egy közös barátot...stb

2011. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Ez a buta lány esete a meséből. Már előre retteg és sír, mi LEHET majd később. A hangsúly a lehet-en van. Mondjuk aláírom, te ismered. De addig ne háborogj, míg valóban nem tesz így, nem kell a legrosszabbat feltételezni.

Kulcsa nem baj, ha van, akadhat olyan helyzet, amikor szükség lehet rá. Normális ember nem él vissza ezzel.

2011. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Minek is akkor neki külcs???

Annak szokás adni akiben megbízol.

2011. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne adjatok neki kulcsot, vagy ha valamiért szükségessé válik, hogy kulcsot adjatok, azt kérjétek is vissza. Vagy szereljetek be riasztót is, aminek nem osztjátok meg vele a kódját. Én magamat ismerve biztosan nem hagynám a dolgot ha egyáltalán sor kerül rá.
2011. márc. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!