Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem nagyon bírom ezt...

Már nem nagyon bírom ezt elviselni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na az van hogy már nem nagyon tudom elviselni a szüleimet. Mindig mindenért berágnak sose tudnak örülni semminek. Most is itt papol a faterom hogy " már megint a gép előtt ülsz nem tanulsz eleget (kitűnő tanuló vagyok + iskolaelső)"

Nem azt mondom néha jó fejek de pl ha fateromnak rossz kedve van teljesen elviselhetetlen mindig szid hogy így szerencsétlen úgy szerencsétlen egyszer már össze is verekedtünk aztán pár hétig elég normális volt most megint elkezdi. Ti mit tennétek? 17/F


2011. márc. 25. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elképzelni, hogy egy iskolaelsőt péntek este tanulással b@sztatnak..
2011. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem lehet mit kezdeni.

Mivel a szüleid házában élsz,mivel az ő kenyerüket eszed,így csak tűrni tudsz..

Alkalmazd az egyik füleden be a másikon ki szitut..Evvel elég jól lehet boldogulni..

2011. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Két füled van: egyiken be, másikon ki. A legjobb bevenni a leszarom tablettát.
2011. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek úgy általában a tanulással baszogatnak mert most harmadéves vagyok és előrehozott érettségit fogok tenni + nyelv vizsgázni is fogok és mindig ezzel jönnek hogy " AHELYETT HOGY azt a szart püfölnéd inkább foglalkoznál az angollal" de hozzá kell tenni hogy soha nem volt gond a jegyeimmel osztályozó vizsga is ötös lett és még ez sem elég nekik
2011. márc. 25. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!