Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakított velem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem még 4 hónapja, mert egyedül akart lenni 2 év után.260 km-re lakik, azóta találkoztunk egyszer, nagyon jól éreztük magunkat együtt. Most azt szeretné ha megint összejönnénk, elhívott magához augusztusra. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megígértem már neki hogy elmegyek de amikor szakítottunk a szüleim elött elhordtam mindennek. Régen bármikor elengedtek hozzá amikor csak el akartam menni, ő is bármikor idejöhetett. Szerintetek elengednének a szüleim hozzá úgy hogy elöttük beállítottam egy szemét köcs*gnek? Hogyan kérdezhetném meg tőlük hogy elmehetek-e hozzá?

17/L


2010. aug. 1. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehogy már ez alapján dönts, 17 éves vagy, majdnem felnőtt. Szerintem a szüleid meg támogatnak, ők is emberek, nekik is voltak már konfliktusaik, tudják, ha az ember csalódott és haragszik, akkor mindennek elmondja a másikat, de ennek a felét se gondolja komolyan. Ilyen mindenkivel van.

Inkább azon gondolkodj el, hogy jó ötlet-e visszamenni hozzá ezek után. A kapcsolatok nem úgy működnek, hogyha a másikhoz nincs kedvem, akkor a sarokba teszem. Nekem a büszkeségem se engedné, meg aztán ki tudja, hogy mikor játsza ezt el megint, szeret-e egyáltalán, ha ilyet csinált.

Minden szakításnak megvan az oka, és nem egyik pillanatról a másikra történnek, érdemes mérlegelni, hogy tényleg ezt akarod-e. Fiatal vagy, és vannak olyanok, akik nem raknának félre...

2010. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi hogy írtál:) Már fél hónappal azután hogy szakított velem megbánta az egészet és könyörgött azért is hogy találkozzak vele. Azóta azon szenved hogy mekkora hü*lye volt hogy elhagyott engem és már végiggondoltam... mindenki megérdemel még egy esélyt.

Igazából a szüleim miatt félek. Tudom, hogy már önállóan tudok dönteni nem is ezzel van a baj hanem hogy nem tudom hogy kérdezzem meg tőlük, mert amikor a múlthónapban találkoztam a volt barátommal akkor is eléggé húzták a szájukat miatta szóval félek hogy most mit mondanának.

2010. aug. 1. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Szia cica!

Remélem elenged anyukád :)

2010. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!