Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira elegem van már, és...

Annyira elegem van már, és nem látok semmi reményt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok az ilyen ehhez hasonló kérdés, de úgy érzem ki kell írnom magamból és idegenek tanácsait olvasgatnom!

22 éves létemre nem volt komoly kapcsolatom. Én akárhányszor közeledtem, mindig felsültem, szóval már eljutottam arra a szintre hogy félénk vagyok ismerkedésnél. Többen mondták hogy tömegközlekedésem jól lehet ismerkedni, szerintem viszont nem, legalábbis tapasztalatom ebben 0.

Tulajdonképpen körülöttem már mindenkinek van párja rajtam kívül, és nem foglalkoznak velem (nem hívnak már bulizni, programokra, ide oda mint régen, soha nem érnek már rá..), úgy érzem egyedül maradtam :(

Pedig hiányoznak a barátaim, és hiányzik már egy társ is. Volt egy olyan időszakom amikor tényleg görcsösen kerestem, ugyanakkor most úgy döntöttem, nem érdekelnek a fiúk, és teljesen véletlenül megismerkedtem egy helyes sráccal, de úgy néz ki reménytelen:(

Nem értem miért történik ez velem, mintha valami átok ülne rajtam, pedig azt mondják csúnya sem vagyok. De az olyan pasikat vonzom akik nem érdekelnek engem.

Semmi reményt nem látok hogy nekem valaha lesz egyáltalán barátom. A sors mindig azokkal hoz össze akikkel reménytelen, de miért? :/ Én nem érdemlek meg egy társat?


2011. okt. 30. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:

előbb utóbb biztosan neked is meglesz a társad ne csüggedj el.

inkább legyen későn egy igazi mint 100 szemét pasi aki csak átver.

2011. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyébként én is villamosmegállóban ismertem meg a párom és pénteken voltunk 20 hónaposak.
2011. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én is erre gondolok hogy legyen későn egy igazi, de mi van ha nem lesz? Úgy érzem más vagyok mint a többi ember, mert párkapcsolatban semmi nem sikerül, pedig nem ülök és várom hogy feleségül kérjenek, de nem is nyomulok.

Hozzám senki nem jött még beszélgetni tömegközlekedésen, se megállóban, én pedig a sok visszautasítás és kudarc miatt félek kezdeményezni:(

Húzom itthon a strigulákat hogy újabb kudarc.. :(

2011. okt. 30. 13:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Esetleg ismerkedj interneten, bár tény, hogy nem a legjobb megoldás. De az is, hogy hallottam már párokat, akik nagyon boldogok, és egy chaten ismerkedtek meg. :DD

Szerintem ne aggódj, előbb-utóbb megtalálod az igazit, még nincs későn!

2011. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neten már ismerkedtem és elég kellemetlen élményem volt ezzel kapcsolatban :/ Nyomultam egy srácra mert nagyon bejött, aztán találkoztunk, és élőben nem jött be :S Neki meg úgy jött le hogy csak szórakoztam vele:S Veszélyes azért a net :/ És fordítva is előfordult már, a srác 1 hónap után dobott, mert másmilyennek "képzelt" el engem .. :S
2011. okt. 30. 13:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a szituban vagyok. Külsőmmel semmi gond, teszek is érte, de kapcsolatom még nem volt, kezdeményezés nem igazán megy. Barátaim eltávolodtam tőlem, amit magamnak köszönhetek. Igazából teljesen kilátástalan minden és rárak erre egy lapáttal, amikor az utcán boldog párokat látok. Neten próbálkoztam ismerkedéssel, de élőbe lenne az igazi, mert látod a másik reakcióját, mert interneten könnyen mellé lehet lőni.

21/F

2011. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

tömegközlekedésen szerintem annyira azért nem fognak leszólítani... inkább próbáld meg rábeszélni a barátaid, hogy jöjjenek már el ide-oda , valami buliba, színház,mozi, ilyesmik

könyvtár? csoporttársak suliban? vagy valami?


az internetről meg annyit, hogy az kicsit rizikósabb igen, de manapság a párok 60%-a interneten "találkozott" először úgyhogy ...

2011. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Lehet rizikós a net, és nekem is voltak rossz tapasztalataim benne. Egy még egy bicskát is elővett, de sosem adtam fel..:D De utoljára, döntenem kellett két csávó közül.. Az egyiket élőben ismertem meg, tipikus tündérmesébe illő story volt, minden, a másikat a neten ismertem meg. Gondolható lenne, hogy az elsőt választottam, de nem. Szimplán azért, mert a netről ismertet szerettem/szeretem. Máig együtt vagyok vele, és máig nagyon szeretjük egymást. Szóval gondold végig azt, hogy felmész te netre ismerkedni, mint normális ember, normális kapcsolatot keresve, akkor egy ugyanilyen felfogású ember miért ne lehetne valahol ott?:) Nem mondom, hogy egyszerű megtalálni, de soha ne add fel. Még akkor se, ha egy bicska is előkerül a talin.:D
2011. okt. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a kérdés első felét olvasva azt hittem hogy fiú vagy.

lehet túlzottan nyomulsz, érződik rajtad, hogy te akarsz úgymond udvarolni.


én is ismerkedtem már villamosmegállóban, igaz nem ő lett életem párja, de kellemes élmények kötődnek a fiatalemberhez :) az első fiúmat neten ismertem meg, de volt akivel buliban hozott össze a sors.


ne add fel! öltözz igényesen, ízlésesen, mosolyogj, járj társaságba. haverkodj össze olyan lányokkal és fiúkkal akik szintén társat keresnek, és menjetek együtt szórakozni. hátha.


nekem van olyan sztorim is, hogy egy nagyon jó barátommal felszálltunk a villamosra kissé már illuminált állapotban, és kitaláltuk, h énekelni kezdünk. odajött hozzánk egy kisebb társaság (fiúk-lányok vegyesen) és beszálltak a mulatságba. elhívtak minket bulizni magukkal, és az egyik sráccal kicsit össze is gabalyodtam azon a szép nyári estén ;))) persze nem lett belőle semmi komoly, de mindketten jó élményekkel távoztunk :)


ez csak egy példa volt, hogy lásd, akármilyen lehetetlen kis hülye helyzetből születhetnek jó élmények.

nem muszáj minden szembejövőben a lehetséges későbbi párodat látni, a komolyabb kapcsolatok legtöbbször nagyon komolytalanul indulnak.


ja, és adj esélyt mindenkinek, aki érdeklődik irántad. ha kizárólag olyan fiúkkal ismerkedsz, akik először neked tetszenek meg, és nem fordítva, akkor érződni fog rajtad a görcsösség, "a kell-nekem-ez-a-pasi-mert-iszonyatosan-bejön" érzés, akkor pont emiatt cseszed el.

ha viszont te inkább közömbös vagy, és ő fut utánad, akkor máris nyeregben érezheted magad, és nagy eséllyel összejön valami járásféle :)


ennyi tanácsot tudok adni.

2011. okt. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ja, és nehogy azt hidd hogy valami topmodell vagyok, hogy ilyen könnyen ismerkedek! :P

egyszerűen csak nyitottan állok az emberekhez, mindenkivel szívesen beszélgetek, aki normálisan közeledik.


sok szerencsét! :)

2011. okt. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!