Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » *Elítélnéd/leszidnád a 14...

*Elítélnéd/leszidnád a 14 éves lányod, ha bejelentené otthon, hogy van barátja? *

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 18:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Ha anyud maradi, akkor szerintem ne úgy add be, hogy a barátod, hanem ugyanezt, de más szavakkal. Pl. Képzeld anyu kinyilt a szemem és tetszik egy srác, tök jó haverok vagyunk. Ne félj eszembe sem jut Azt csinálni ;-)

Egyébként én sem szidnám le ! Remélhetőleg 14 évesen még nem akartok Olyasmit csinálni, de ettől még lehettek barát barátnő kapcsolatban.

Mindenesetre elkezdeném fölvilágosítani, remélem te fel vagy, ha nem, csak kérdezz itt ;-)

2011. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Természetesen csóknál nem lenne több, ez magától értetendő. :) Azt még nagyon korainak tartom magam is.
2011. márc. 27. 19:07
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha én szülő lennék, tuti nem szidnám le:) De azért annak örülnék ha nem egy ilyen 30 évessel állna össze XD

Amúgy én is csak 18 vagyok, szóval..:D Nekem ugyan nem volt barátom ennyi idősen sajna:( Eléggé duci voltam meg szóval elhanyagoltam magam, nem csodálom hogy nem volt senkim. Kb 2 évvel ezelőtt nyílt ki a csipám, kicsit rendbe szedtem magam :) Azóta már volt barátom, nem is egy.:D De ha úgy lett volna, akkor biztosan felvállaltam volna ilyen fiatalon is:) Meg mondjuk szerencsém is van, mert szüleim egyáltalán nem maradiak (: csak néha. xd

2011. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, és 14 éves korban ez teljesen ideális.
2011. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
14%
Nem.Nekem 11 évesen már volt "barátom" persze nem komoly csak a smaciig jutottunk:)
2011. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem örülnék neki, főleg, ha idősebb a srác. Vele egykorú ellen, aki hajlandó még 2 évet várni a szexszel, nem lenne kifogásom. Nem vagyok régimódi, de egy 14 éves ne szexeljen még.

Szempillaspirál nem zavarna, teljes sminkelés sem, max. megtanítanám neki, hogy csinálja ízlésesen. :)

2011. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem! Nem egyből ágyba bújás lesz. Nem szabad ilyen beszűkült látáskörűnek lenni! Anyám bennem még bűntudatot akart kelteni, hogy elvesztettem a szüzességem, mellesleg 18 évesen...tehát nem is gyerekként.
2011. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem ítélném el.Ebben a korban már normális ha érdeklődik az ember a másik nem iránt.Azt azonban nem nézném jo szemmel,ha az illetö fiu 5-6 évvel idösebb lenne,illetve kikötném,hogy személyesen szeretném megismerni a srácot és meggyözödni arrol,hogy megbizhato.Ha ugy látnám,hogy rossz hatással van a lányomra,vagy esetleg becsapja,kihasználja akkor biztosan nem hagynám szo nélkül.Szerintem jobb ha megbeszéled az ilyen dolgokat anyukáddal.Ha látja,hogy felelösségteljesen viselkedsz,hogy nem megy mondjuk a tanulás rovására a szerelem akkor megértönek kell lennie.Elvégre azért vannak a szülök,hogy segitsenek.Ha esetleg elsöre nem ugy reagál anyukád ahogy képzelted az lehet,hogy azért van mert nagyon félt téged.Te is légy türelmes vele,hisz még neki is uj ez a helyzet,hogy a pici lánya szép lassan felnö.Azonban én azt tanácsolom,hogy ne félj megosztani vele a dolgaidat,hiszen az öszinteség nagyon fontos,föleg egy szülö-gyerek kapcsolatban!
2011. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát az én anyukám nem szólt semmit sőt apukám az még beszélgetett is a foúval akin egy lagzin összejöttem ( azon a napon véget is ért a 'románc :D' ) szerintem nyugodtan mondd el neki :) Bár az én anyukám engedi hogy sminkeljem magam ( alapozó,tus,szempillaspirál, etcetcetcettec) az enyém kellően laza hál'istennek :D
2011. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!