Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon minden férfi "csábítható...

Vajon minden férfi "csábítható" bizonyos szintig?

Figyelt kérdés

Akár párkapcsolata van, akár házas. Minden férfit el lehet csábítani valahogy, ha elég kitartó a nő? Mit gondoltok?


Pl a kapcsolata a férfinak hullámvölgyben van, és pont "jókor" lép be egy harmadik vígasztalni.

Vagy pont hogy kitartóan harcol érte, mutatja, hogy mindent megadna neki, amire vágyik, a ffinak egy idő után nem fog kelleni?


Szerintem minden férfit el lehet csábítani, bármilyen tartós kapcsolatból.


2011. márc. 28. 13:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Egy-két alkalomra szinte minden férfi elcsábítható. De a családja mellől, akár milyen kitartó is a nő, a hapsi kevés esetben lép le.
2011. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a férfiak 99 százalékát el lehet csábítani a párjuktól, főleg ha az a bizonyos 3. valamivel jobb az eredetinél.
2011. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a fő kérdés és a kifejtés nem ugyanazt jelenti.

Fő kérdésben mit értesz azon, hogy "bizonyos szintig"? Milyen szintig? Flört, alkalmi szex vagy elszeretés a párjától?


A kifejtésben már arról írsz, hogy el lehet csábítani a férfit mindenképpen, bármilyen (jó) kapcsolata van.


Akkor most mire vársz választ, ez fontos lenne.


Én egyébként abban hiszek, hogy azt a kapcsolatot lehet csak szétrobbantani, ahol amúgy is probléma van.

A hűség szerintem döntés kérdése, még hullámvölgyben is. Magyarul: csak azt lehet elcsábítani, aki akarja, hogy elcsábítsák. Akkor meg mindegy, ha megnyerte, hadd vigye.

2011. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mindkét része érdekel. Először is hogy valamilyen szintig MINDEN férfit el lehet csábítani? Másodszor, mi az a szint? Erre akartam utalni a kifejtéssel.
2011. márc. 28. 13:38
 5/25 anonim ***** válasza:
59%

szerintem nem...

akárhogyan próbálkozhat a csábító, biztos vagyok benne, hogy vannak olyan férfiak, akiket semmi pénzért nem tudna elcsábítani a párja mellöl egy másik nő...


persze a nagytöbbséget el lehet csábítani...de nem mindenkit.

2011. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Erre az a válaszom, hogy szerintem nem minden férfi elcsábítható. Én 3 csoportra osztanám őket:

- van, akit el lehet csábítani

- van, akit nem lehet, mert szereti a párját és az elég neki

- van, akit nem lehet elcsábítani, mert fél, hogy rámegy a kapcsolata, vagy olyan önbizalomhiányos, hogy nem mer belemenni még flörtbe sem (tehát nem meggyőződésből hűséges, hanem gyávaságból)

2011. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Hát tényleg attól függ, hogy milyen szintig.

Egy flört erejéig szerintem minden férfi elcsábítható, viszont már a csókig nem mindegyikkel lehet eljutni.

Nincsen olyan kapcsolat, ahol nincs hullámvölgy, vagy kanálcsörgés...Ha a harmadik pont ilyen esetben lép színre, akkor lehet, hogy egy flörtre kapható az adott férfi.De többre nem biztos,ez függ, hogy milyen vérmérsékletű:)

Azért remélhetőleg vannak még hűségesek is(mint a férjem:)), akibe biztos vagyok, hogy flörtnél többre nem lenne kapható.

2011. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én vagyok az a nő, aki el akar csábítani egy férfit egy tartós kapcsolatból, és önigazolást keresek az elméletemnek, hogy úgyis sikerül.


Az is lehet, hogy az a nő vagyok, aki a kapcsolatát veszélyben érzi, és szintén önigazolást keresek a pesszimista nézetemnek, hogy úgyis elhagy azért a másért, mert jobb/szebb stb.


Mit tanácsolnátok a két esetben?

2011. márc. 28. 13:52
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

*Lehet, hogy én vagyok az a nő, aki el akar csábítani egy férfit egy tartós kapcsolatból, és önigazolást keresek az elméletemnek, hogy úgyis sikerül.


Attól, hogy elmélet, még nem biztos, hogy sikerül. Az emberek különbözőek. Viszont: mindenki a SAJÁT boldogságát kell, hogy szem előtt tartsa, valamint azért az emberét, akit szeret.

Tehát azt javaslom, próbálkozz a srácnál, de ha nem vevő a dologra, ne eröltesd. Vedd figyelembe, hogy neki is van szabad akarata, és joga van nemet mondani. Tiszteld a véleményét. Ha nem akarja elhagyni a párját, valószínűleg jó neki vele, akkor is, ha szerinted nem az.

Ha viszont rámászol és zaklatod, csak saját magadból csinálsz hülyét.


*Az is lehet, hogy az a nő vagyok, aki a kapcsolatát veszélyben érzi, és szintén önigazolást keresek a pesszimista nézetemnek, hogy úgyis elhagy azért a másért, mert jobb/szebb stb.


Ez esetben azt tanácsolnám, hogy ne magadat sajnáld, hanem vedd fel a kesztyűt. A párod anno téged választott, mert tetszettél neki. Nem hinném, hogy ez változott. Viszont egy önbizalomhiányos nő nem vonzó!!! És legyél tudatában annak, hogy egy kapcsolatért mindig 2 ember felelős, az a kettő, aki benne van. Sosem a harmadik személy. Ha a kapcsolatotoknak vége, akkor el lehet csábítani a párodat. De akkor sem kivülről tették tönkre a kapcsolatodat, hanem nem ismerted be korábban, hogy vége. Ha viszont jó a kapcsolatotok, a csábítónak esélye sincs. (Tegyük fel, hogy a pasi normális.)


Én a 2. verzióra tippelek veled kapcsolatban.

2011. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

*úgyis elhagy azért a másért, mert jobb/szebb


Nézd, ha ez így lenne, a világon csak egyetlenegy nő van, akit nem lehet lecserélni: a legjobb, a legszebb. Mert mindenki másnál van jobb. Mégsem hagynak el minden nőt. :)

2011. márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!