Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon minden férfi "csábítható...

Vajon minden férfi "csábítható" bizonyos szintig?

Figyelt kérdés

Akár párkapcsolata van, akár házas. Minden férfit el lehet csábítani valahogy, ha elég kitartó a nő? Mit gondoltok?


Pl a kapcsolata a férfinak hullámvölgyben van, és pont "jókor" lép be egy harmadik vígasztalni.

Vagy pont hogy kitartóan harcol érte, mutatja, hogy mindent megadna neki, amire vágyik, a ffinak egy idő után nem fog kelleni?


Szerintem minden férfit el lehet csábítani, bármilyen tartós kapcsolatból.


2011. márc. 28. 13:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
27%

ha te akarsz csábítani: most tényleg egy emélet igazolására tönkre akarsz tenni egy kapcsolatot? szerintem az nem "indok és mentség", hogy hullámvölgyben van a kapcsoalt és ha nem te, akkor majd más elcsábítja. miért akarsz másnak fájdalmat okozni? tényleg ennyire önző lenne a világ, hogy a te boldogságodon kívül senki és semmi nem fontos? tényleg úgy gondolod, hogy körülötted kell forogjon minden? ha a pasi halálosan szerelmes beléd, és megér a kapcsolat egy misét,akkor önmaga ki fog lépni a házasságából/kapcsolatából. anélkül, hogy te elcsábítanád és kapcsolatba bonyolódnál vele. szerintem kell legyen a világban olyan, hogy tisztelet: tisztelet egy család iránt,más emberek boldogságának tisztelete. Milyen jogon akarod megszerezni a saját (ideig-óráig tartó) boldogságodat cserébe mások családjának és boldgoságának szétzúzásáért!


ha tőled akarnak elcsábítani:

én leülnék a párommal, és beszélnék vele. Elmondanám, hogy mit érzek, és hogy szerintem mi fontos az életben. vázolnám, hogy mit veszíthet, ha más kapcsolatba bonyolódik. És megkérném, hogy gondolkozzon el ezen. Ezentúl nyilván megpróbálnám a legjobb arcomat mutatni, de kifordulni nem fordulnék ki önmagamból, 1) az átlátszó 2) úgysem lehet hosszútávon 100%ig változni.

Lehet, hogy megpróbálnék a nővel is beszélni nyugodtan.

2011. márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
46%

*miért akarsz másnak fájdalmat okozni? tényleg ennyire önző lenne a világ, hogy a te boldogságodon kívül senki és semmi nem fontos?


Jaj, ne már! Szerinted aki a te pasidat akarja elcsábítani, az mereng a te boldogságodon/boldogtalanságodon? Lesz*rja. És tudod mit? Ha másokra tekintettel lemondasz a pasiról, akkor az nem a jó szíved, hanem az önbizalomhiányod jele, hogy kevesebbre tartod magad (a saját boldogságodat), mint másokét. (Vagy könnyebb meg sem próbálni, mint kudarcot vallani, mert a pasi nem téged választ - ez szintén önbizalomhiány.) Hangsúlyoznám újra: a pasinak van szabad akarata. Ha boldogabb lenne veled, örültség lenne nem belekezdeni, felesleges mártírkodni. Ha meg boldog a párjával, megfeszülhetsz, akkor sem fog téged választani.


*Milyen jogon akarod megszerezni a saját (ideig-óráig tartó) boldogságodat cserébe mások családjának és boldgoságának szétzúzásáért!


Már megbocsáss, de a pasi ugyanúgy felelős. Úgy beszélsz róla, mintha a kérdező áldozata lenne ő is, meg a jelenlegi nője is (aki szintén felelős a kapcsolatáért, sokkal inkább, mint a kérdező!).


*én leülnék a párommal, és beszélnék vele. Elmondanám, hogy mit érzek, és hogy szerintem mi fontos az életben.


Ha már kifele kacsingat, kb. lesz*rja, hogy SZERINTED mi fontos.


*vázolnám, hogy mit veszíthet, ha más kapcsolatba bonyolódik.


Jó kis érzelmi zsarolás, gratulálok.


*Lehet, hogy megpróbálnék a nővel is beszélni nyugodtan.


És szerinted mi történne azon kívül, hogy porig aláznád magad?

2011. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem igen.


A férfiak ugyanis ha probléma van otthon akkor nem akarják megbeszélni, kerülik a veszekedéses konfliktust. (pedig lehet egyszer túl esnének rajta azt jobb lenne) Ha ilyenkor lép be egy harmadik csábító nőstény, akkor bizony elcsábul.


Hiszen ő áldozat, ő csak szeretetre, megértésre vágyik, amit a csábító megad neki, még ha nem is gondolja komolyan. Hisz a sárkány (feleség) had főjön magában.

Na ekkor a lehető legrosszabb megoldást választja a férj, és ne csodálkozzon, ha két szék között a pad alá esik.


Mert ugye a feleség naná, hogy válni akar, hiszen ilyen görény már nem kell. A csábítónak meg ugyancsak nem kell egy gyerekes elvált férfi, akinek ott a múltja, és a bankszámláját rendesen apasztja a tartásdíj.


Az én férjem eszméletlen nehezen teremt kapcsolatot nőkkel, én voltam neki az első partnere is. Tipikus kocka és még csak nem is az a csinos pasi akire annyian vadásznak.


Mégis elcsábult. :/

2011. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelmű: igen. Én mindenhol ezt tapasztalom (nem mindig feltétlenül olyan dolog amiben én magam is benne vagyok).

Na jó, nem mindenki, de flörtre ilyen 85% biztosan kapható, ennél meg valamivel kevesebb arányban akiket többre is el lehet csábítani.

De egyébként ehhez adottságok kellenek, meg valami plusz, nem tudom érthető-e amire gondolok. De vehetjük a legegyszerűbb esetet, ha pl. a szóban forgó nő gyönyörűszép. Egy gyönyörű nőnek szerintem nagyon nehezen képesek ellenállni.

Sajnos keserű tapasztalatom is van, nem is egy. Az egyik az exem, aki sajnos némi alkohol után egy bulin nem igazán az esze után ment. Ezt soha nem hittem volna, mert őszintén szólva bíztam magamban, hogy meg tudom tartani..

A másik tapasztalat teljesen más kategória. Adott egy másik buli, szintén némi alkohol. Egyik barátnőm pasija odajött hozzám, és egészen egyszerűen NEM TUDTAM levakarni magamról..ott puszilgatott, ölelgetett, simogatott meg nem tudom, háromszor otthagytam a francba és mindig jött utánam. Aztán persze még az eset után én voltam a szemét. Hát hogyne...

2011. márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%

14:46 hát gratulálok a világodhoz :) én köszönöm nem kérek belőle, megmaradok a magam és köreim unalmas, konzervatív, szerény, tisztelettudó, másokért (is) élő világomnál :) Az én önbizalmamhoz nem kell az, hogy embereket tönkre tegyek, vagy olyan helyzeteket teremtsek, amiben tönkre mehetnek (lelkileg, egészségileg, anyagilag). Sőt! Ha valakit szeretek (és itt ugye valahol erről van szó), akkor a legnagyobb fájdalmat az jelenti számomra/számunkra, ha őt bajba sodorjuk, és tönkre tesszük. igy inkább elkerüljük az ilyen helyzetet (és ez viszont jelen példádban a 3. fél felelőssége).

Tényleg itt tartanánk, hogy az lenne a követendő, hogy a saját akaratod, önzésed miatt bármit megtehetsz? Szerinted ez a jó? Igy kéne mindenkinek élnie? igy kéne a gyerekemet nevelnem? Hogy ha ő akar egy csokit, ami a másiké és a másik éppen eszi, akkor vágja a másikat orrba, rúgja gyomron (verje agyon), és vegye el a csokit, mert az ő élvezete a másiknál előrébb való és őneki az a csoki jár? Mondjam neki azt, hogy ne legyen gyáva, nyámnyila, ne legyen önbizalomhiányos, hiszen képes megverni azt a (talán nála kisebb) gyereket és képes elvenni a csokiját, amire a másik gyerek szülei adtak pénzt? A példa nem megy messzire, a helyzet nagyon hasonló. vagy tanítsam arra, hogy vegyen ő magának egy másikat?

Elnézést, hogy erkölcsi, szinte filozófiai vitát nyitok erről, de hát ez egy erkölcsi kérdés. És oké, hogy a ffi nem egy élettelen, akarat és vélemény nélküli tárgy, de a helyzet akkoris hasonló. Ha a csoki leesik és "adja magát", akkor bíztassam arra a gyereket, hogy vegye fel, és ahelyett, hogy visszaadná, inkább zabálja fel ő?

Ne haragudj, de számomra (és hálistennek az engem körülvevő rokonok, ismerősök,b arátok, kollégák számára) is ez elfogadhatatlan és megbocsájthatatlan hozzáállás, amit képviselsz. És nagyon remélem, hogy egy fiatalka lány/fiú vagy és változni fog a véleményed, mert ha ilyen irányba halad a világ, akkor a generációtok olyan poklot teremt magának, hogy ihaj. Mert akkor te is örökké retteghetsz, hogy ha nem felelsz meg minden pillanatban a párod vágyálmának, akkor máris lecsap egy másik nő és kíméletlenül, kegyetlenül elveszi a párodat, minden lelkiismeretfurdalás, tisztelet nélkül. Aztán max dobja 2 hónap múlva, mikor te már a padlón vagy, megbocsájtani a párodnak nem tudod, őneki meg már nem kell a ffi. Ha ilyen világot kreáltok magatoknak, attól ti is nagyon fogtok szenvedni. A párkapcsolat ugyanis arról is szól, hogy nem kell midnig a toppot mutatnod. Lehetsz gyenge, lehetsz ideges, lehetsz fáradt, lehetsz nyúzott, mondhatsz nemet, és kötelezően le kell zongoráznod konfliktusokat a gyereknevelés, háztartás, pénzügyek kapcsán. Ezekszerint, ha épp összevesztél a pároddal és ő épp mérges rád, vagy te épp a terhesség után pl. nem vagy a toppon, nincs elég energiád, nem vagy szexéhes tigris, akkor megbocsájtható a 3. félnek és a párodnak, ha kijátszanak téged? Hát gratulálok hozzá, remélem, hogy olyan világban találod magad, amilyet itt felvázoltál és nagyon fogsz tőle szenvedni.

2011. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy rengeteget el lehet csábítani, és képesek feladni bármit, hogy a farkuk után menjenek.

Nem mindig kettőn áll a vásár, ezt is meg kéne tanulni, én úgy jártam, hogy volt egy tökéletes kapcsolatom, amiben egyszer csak félre ment a férfi, mert talált egy izgatóbbat...

2011. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Na, nekem is ez volt, mint a 20:04-esnek, csak az enyém nem egy, hanem egyszerre öt izgatóbbat talált. Hát nem szuper?...
2011. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
30%
17,31 - ez a való világ. Mellesleg nem írtam semmi olyasmit, amibe belelovalltad magad. Nem kell így élnie senkinek. Mégis így él mindenki. Aki pedig nem veszi tudomásul, hogy ilyen a világ, abból válik áldozat, megcsalt fél.
2011. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
52%
Nekem amúgy nem kellene az a pasi, akit sikerült elcsábítanom.Ahogy elcsábult nekem, elcsábulhat egy harmadiknak -negyediknek-vagy ötödik nőnek is:)
2011. márc. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
69%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 03-28 21:43


nincs igazad. a világ nem ilyen. a világnak az a része ilyen, amit te látsz, azok ilyenek, akik téged körülvesznek.

A médiát most hagyjuk, mert a média a balhékból és a botrányokból él, nekik olyan pár és élethelyzet nem számít, akik rendben vannak és normálisak.

Az én környezetem és a barátaim, családom környezete nem ilyen, nem igy gondolkodik, nem igy érez és nem igy él. A mi világunk nem ilyen. És ha iylen emberrel találkozom, az nagyon hamar kiderül, és ott "bontom a vonalat". minden tekintetben. nálunk a válás sem divat, és ritkán elfogadható. egyedül a nagynéném vált el, alapos indokkal. egyetlen másik ismerősöm, családtagom, férjem családtagjai, barátunk, senki nem vált el. felelősen és alaposan választanak párt, oylat, aki minden ilyen és ehhez hasonló fontos dologban azonos értékrendet képvisel, azonos erkölcsi értékrenddel bír és azonos értékrend szerint él. nálunk nem divat hirtelen házasodni és minden hülyeség miatt (pl. unatkozás, kevés kimozdulás, néha veszekedés stb miatt) megcsalni a másikat és válni. VAN a világnak egy ilyen része is. Az, hogy te és a te ismerőseid és a hozzátok hasonlók nem ide tartoznak, az csak rajtatok múlik! ennyit erről.

2011. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!