Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? (gyerek...

Mi a véleményetek? (gyerek nevelés)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én egy 13 éves lány vagyok. Elég gyakran csinálok komolyabb "hülyeségeket". És ezért rendszerint meg is kapom otthon a bűntetésemet. Mivel rám a szép szó nem hat és sem a gépeltiltás, szobafogság...Anyukám képtelen velem kiabálni. Engem ha valami nagyon ésszerűtlen, felelőtlen dolgot teszek(pl. ordibálok az ofővel) akkor elfenekelnek. Mikor 10 éves voltam pár haverral felgyújtottunk egy kukát, akkor elmagyarázták a szöüleim, hogy miért nem szabad, 2 napra rá újra megcsináltam. Akkor fenekeltek el és nem az 1. alkalommal. Akkor újra elmagyarázott mindent anya, de azt mondta, hogy meg kell valahogy büntetni-e. Kicsit megijedtem, de azelőtt is volt nagyon ritkán, hogy kikaptam, ha nem viselkedtem jól. Egyébként nem szoktak nagyon elfenekelni, csak egy picit lesz piros, de tudom, hogy megérdemlem ezért nem haragszom a szüleimre. Imádom őket, mindent meg lehet velük beszélni, de ha kell akkor megbűntetnek. Van egy 11,5 éves húgom, akit nagyon ritkán kell elfenekni hiszen szófogadó kislány és megérti a szép szót is. Hát ebben nagyon nem hasonlítunk:S Én havonta többször is kapok bűntetést, csak nagyon nagyon ritkán kell levennem a nadrágomat, de akkor valami hatalmas ocsmányságot csináltam(pl. részegen jöttem haza és üvöltöttem az apukámmal). Akkor tényleg fájt a verés, egyébként nem. Anyukámtól néha fakanállal kapok ki, de ez sem sűrűn. Apától csak kézzel.

Mint mondtam én azért nem haragszom a szüleimre, sőt örülök, hogy felelősség vállalásra tanítanak. Nem olyan régen beszéltem erről anyával és szerinte már tinédzserként is vállalnom kell a felelősséget a tetteimért.


Mi a véleményetek? Illetve szerintetek ez mennyire normális? Kérdések jöhetnek.



Előre is köszi a válaszokat.


2011. márc. 28. 16:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%
Miért csinálod a hülyeségeket?
2011. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez nem kamu. ha ezt így szépen leírtad, akkor nem tudom elképzelni miért nem értesz a szép szóból. Vagy van olyan betegséged, hogy élvezed ha elvernek.
2011. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%
KAMU
2011. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
ja, és vagy féltékeny vagy a tesódra, veled nem foglalkoznak annyit és ezzel hívod fel magadra a figyelmet.
2011. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 tetris ***** válasza:
68%
Pontosan hogy zajlik egy ilyen fenekelés? LE kell venned a ruhádat és apu kézzel ver? Ez mások előtt történik, vagy ilyenkor csak ti ketten vagytok apuval a szobában?
2011. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy kamu, 13 éves igy nem fogalmaz.
2011. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%

"Mint mondtam én azért nem haragszom a szüleimre, sőt örülök, hogy felelősség vállalásra tanítanak."


Ne haragudj, de eléggé csökkent értelmi képességeid lehetnek, ha még mindig csinálod a rosszat. Nem ér semmit az egész, ha hülye vagy.

2011. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
87%
hey, lehetseges hogy anya-apa hianyban szenvedsz, es igy szeretned magadra felhivni a figyelmet..?? figyu, szerintem tök normalis h egy tinedzser mindent ki szeretne probalni, hisz nagy az erdeklödesi vilag....nah, de az elfenekelest meg nem igen latom jonak, de ha te nem haragszol a szüleidre, akkor....nahja... inkabb a fenekre, mint az arcra ;) de amugy neked most mi a kerdesed, h mi is normalis..? az h te mindent ami TILOS kiszeretnel probalni, vagy az h normalis-e a fenekelesi modszer?? kicsit körbeirtad a dolgokat, szamomra nem igazan vilagos... de lehet h a többiek jobban megertenek.. ;)
2011. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a fenekelősdi beteges. Nem normális dolog a test fenyítés és világos, hogy nem is használ semmit, hisz pontosan tudod, hogy meg fognak büntetni és mégis megteszed. Élvezed? Mert nekem nagyon perverznek hangzik amit leírtál. Egyébként a meztelenre vetkőztetés a és fenekelés szerintem simán a szexuális zaklatás kategóriába esik, úgyhogy akár fel is jelentheted a szüleidet.
2011. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%

...

Részegen.

Te.

13 éves kis 'csa.

Részegen jösz haza, 13 éves vagy és neked áll feljebb. Vagy kamu, és nagyon röhejes kamu, vagy te tényleg hülye vagy.

2011. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!