Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni? Anyu 20 év...

Mit lehet tenni? Anyu 20 év után 3 hónapja elköltözött, miután apám többször is kidobta a lakásból. Nekem még maradnom kellett, nem tudtam anyuval menni, ezért anyu reggelente amikor apám már elment dolgozni, odajött, mert apám képtelen ellátni.

Figyelt kérdés

Korábban volt olyan, hogy úgy megrúgdosta, hogy bordarepedése volt, de nem egyszer folytogatta is, amikor azt mondta nem megy vissza.Azóta egyfolytában hívogatja, volt olyan éjjel, hogy 23x telefonált. Az utcán autóval követ minket, mindig megáll a járda mellett és üvöltözik anyunak, hogy menjen vissza hozzá. Közben anyunak új kapcsolata van, apám ezt megtudta, és már többször elment a házához, hogy "figyelmeztesse"anyu milyen ember. Anyu rokonait is egyfolytában hívogatja. Hamarosan én is elköltözöm, így semmilyen kapcsolat nem lenne vele, de félek, hogy nem fogja feladni.

Van értelme feljelenteni, vagy úgy sem tesznek semmit? Amikor egyszer megverte, kihívtuk a rendőrséget, de amíg nem folyik vér, nem tesznek semmit... köszönöm, hogy elolvastad :)


2011. aug. 13. 12:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

felejtsétek már el ezt a baromságot, hogy amíg vér nem folyik nem tesznek semmit.

Vettetni kell látleletet és már is van bizonyíték.

Nem hiszem, hogy csak felénk vannak normális rendőrök és az a jogszabály hogy már egy ütés miatt azonnali távol tartást rendelnek el.

2011. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesem, ebben te semmit nem tudsz lepni, ez az edesanyadnak a feladata!

Nem folyt a ver, de eltorott a bordaja pl.? folytogatta, tehat voltak nyomok? Ezekrol latletet kellett volna kesziteni, es mar meg is van a bizonyitek, ellehet inditani egy eljarast a papad ellen, de ezt a mamad biztosan tudja is.

Uldozi, elozoleg verte, hol vannak a tanuk? Fellehet jelenteni, de mindent bizonyitani kell!

2011. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
volt olyan, hogy a nappaliban tépte a haját és ütötte, én meg a szobámból telefonáltam, és azt mondta a rendőr, hogy felnőtt emberek, oldják meg maguk, és szószerint: amíg nem folyik vér még csak ki sem jönnek, szóval az ilyen okoskodó válaszokra nincs szükségem.
2011. aug. 13. 12:59
 4/21 A kérdező kommentje:
anyu attól fél, hogy legjobb esetben is csak 30 napig tiltják el, és utána mégjobban felbőszül...
2011. aug. 13. 13:00
 5/21 A kérdező kommentje:

pedig látlelete is van.

természetesen köszönöm, hogy írtatok :)

2011. aug. 13. 13:01
 6/21 anonim ***** válasza:
ilyet meg még úgy sem mondd, hogy oldják meg. Remélem tisztában vagy vele, hogy minden beszélgetés telefonhívás rögzítve van ami beékezik a kapitányságokra. És ha ilyet mondd az ügyeletes tiszt akkor annak már másnap nem kell bemenni dolgozni.
2011. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Sajnos, tényleg csak Anyukád az, aki lépni tud ebben az ügyben. Amikor apukád megverte, el kellett volna menni orvoshoz, az a lelet bizonyíték lett volna... Egyébként a rendőrök tényleg ilyenek, hallottam már több ilyen esetről.
2011. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de te beszéltél vele, vagy én?
2011. aug. 13. 13:03
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Fel kell fogadni néhány verőlegényt, akik helyreteszik néhány gyomrossal apádat. Igaz, hogy nem olcsó, de mindenképp megéri. Akkor elgondolkodik egy kicsit. Más megoldás nincs, a rendőrséget felejtsétek el.
2011. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, h az anyukád nem ment kórházba a törött bordájával, ahol nem készült lelet, ahol ő ne tudta volna elmondani, h a kedves édesapád verte meg. Egy bordatörést kezelés nélkül elég gáz kihordani, az teljesen vissza tudja vetni az embert a mindennapi rutinban, a munkában meg pláne. Azt meg nem értem, h egy ilyen durva ember mellett az anyukád inkább szeretőt tartott, ahelyett, h elköltözött és vált volna.
2011. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!