Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-60 évesek, volt értelme az...

40-60 évesek, volt értelme az életeknek?

Figyelt kérdés
Vagy ha tehettétek volna inkább meg se születtek?
2011. márc. 28. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

40?

még a fél élete simán hátra van...vagy aki 40 évesen még nem "teljesitette" élete célját,az ássa el magát...


hű de hülye kérdés...

2011. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

40-60 éves korban az ember olyan tapasztalatokkal rendelkezik, hogy mindent megért... ilyenkor valósággal szárnyalni tudnak az elméjükkel!!! még nem szenilisek, a legjobb kor!!

én a helyedben nyitott szemmel járnék és élvezném, hogy okos és értelmes vagyok, a hasznára lennkék másoknak

lehet lepontozni, de ez így van :)

2011. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
életetek
2011. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Volt! Rengeteg öröm, csalódás, szerelem, utazás, tanulás, újrakezdés volt benne, de a remény soha nem hagyott el. A mai viszonyokat ismerve semmi pénzért nem lennék ma fiatal, ha felajánlanák.
2011. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Én komolyan nem értem a kérdést, miért ne lenne értelme? ezt a hülyeséget...

29/n

2011. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt és van értelme.


Rajtam múlik ugyanis, hogy legyen, és csak csekély mértékben a körülményeken.

2011. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az enyémnek eddig nem.
2011. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Minden életnek van értelme.

Az enyém történetesen nem volt a legboldogabb és a legirigylésre méltóbb, de sokat nem tudnék javítani rajta.

Depressziós vagy, kérdező?

2011. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon is sok! És még most jön a java! Azt hisszük fiatal korban, hogy ha a szex már nem izgató, és a gyerekek felnőttek, akkor nincs tovább. Pedig ilyenkor kezdődik a bölcsesség kora.
2011. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért kell, hogy értelme legyen? Egyáltalán, mi az, hogy "értelme"?

Bármi rossz is történik az emberrel – ami még nem teszi tönkre – megváltoztatja, eljut A-ból B-be, ez máris valami.

Persze vannak kivételek, ha pl. valaki süket+vak+nincsenek végtagjai, de gondolom nem ilyen szélsőségeke akarsz kilyukadni.

2011. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!