Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám Őt végre meggyőzn...

Mivel tudnám Őt végre meggyőzni? Kérlek adjatok tippeket!

Figyelt kérdés

a párommal távkapcsolatban élünk, de nincs kibékülve a külsejével, állandóan azt hajtogatja nekem, h. Ő milyen ronda, és hogy Ő nem érdemel meg egy olyan szép nőt mint én, meg nekem szebb férfi illene... és fél,és el van keseredve h. elhagyom Őt azért, mert "nem néz ki jól", pedig nincs így, nagyon helyes srác, csak az önbizalma a padló alatt van. Hiába dicsérgetem, h. milyen szép (igen fiúnak mondom, h. szép) nem hisz nekem. Azt is hiába mondom neki, h. én a tulajdonságait , a karakterét szeretem, nem csak a külsejét. Akkor még figyel, megköszöni, de aztán másnap újból kezdi az önleértékelő beszédét. Hogy segítsek neki?

előre is köszönöm

Ő 22/F én 20/L


2011. márc. 29. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod ki szenvedne vele?! Kíváncsi leszek a kommentekre.... Nem önértékelési zavara van, hanem el van kényeztetve és azt akarja, hogy mindig körülötte forogjon a világ. Semmire nem mész egy ilyen pasival. 36N
2011. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De ismerős...


párom is ilyen volt,egy idő után már nagyon untam...

hogy ő dagi,nem leég izmos,nem jó a haja,nem szép az arca,nem...


lecibáltam mérgemben a ruháit,tükör elé rángattam,és megkérdeztem kicsit hangosabban,hogy szerinte igy néz ki egy hisztis 5 éves kislány? (ekkor volt 23 éves)


aztán volt még pár ilyen hisztije...azt is megkérdeztem,hogy akkor nekem ennyire elfuserált izlésem lenne hogy egy ronda pasival kezdek,és mutogatom őt mindenkinek?


szerencsére meggyőzhető volt,mostanában már átesik a másik oldalra,és szexinek titulálja az egyre kerekdedebb pocakját is:D

2011. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a "belsejével" nincs semmi gond, sőt talán túl szerény is, mindenben magabiztos, csak amikor a külsejével kapcsolatban beszél, akkor mintha nem is ő lenne, akkor nem is ismerek rá
2011. márc. 29. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Pl:Váltsatok témát.

Biztos van más közös érdeklődési körötök is pl:irodalom,sport, közélet,gazdaság, filmek, zene, filozófia stb.A cél , h megismerjétek egymás életszemléletét , értékrendjét és úgy általában hozzáállását az élet dolgaihoz...mondom dolgaihoz:D

Ha közös a szórakozás a célok a tervek az igények akkor talán nyerők lehettek még.

A képével meg ne törődjön mert nem ő kell bámulja ,hanem Te.Azt a kis időt meg a tükör előtt amíg megborotválkozik csak kibírja valahogy:)

;)

2011. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nem is tudom igazából, hogy ha dicsérgeted akkor miért hiszi még mindig azt, hogy nem 'szép'. Viszont ha ez nem vált be, akkor ott van a másik véglet. Ne mond neki, hogy igazad van, hanem inkább csak hagyd rá. Mond el neki, hogy téged ez már nagyon zavar és ne akarjon gyakorlatilag beléd beszélni egy olyan dolgot, aminek semmi alapja nincs.
2011. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat :) hálás vagyok értük :)
2011. márc. 29. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Mutass neki lányokat és mondd, hogy nahát ők szebbek nálad, miért nem őket akarja. No akkor elmondja, hogy neki te vagy a legszebb, és téged belül szeret, és ekkor visszavágsz, hogy te is épp erről beszélsz.

Aztán kérd meg, hogy ne rontsa el ezzel a kapcsolatotokat, úgyse tud téged lebeszélni, de legyetek ezen túl. De lehet, hogy szereti, ha dicséred és azért csinálja nem ? Szóval időnként mondj valami szépet neki mielőtt feljönne a téma. Milyen szépen nézel, valami külsőset, mert őt jelenleg az hatja meg.

2011. márc. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen talán sikerül:)
2011. márc. 30. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!