Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bóta Lara Szona (megboldogult)...

Bóta Lara Szona (megboldogult), hogy hogy csak az anyja volt mellette?

Figyelt kérdés
Csak az lenne a kerdesem,hogy hol volt az edesapja?
2011. márc. 30. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Szonja.

És hagyjuk már szegényt nyugodni.Kit érdekel, hol volt az a tróger.

2011. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Komolyan ez a legnagyobb problémád???A lényeg, hogy az ÉDESANYJA végig mellette volt!!!!!Semmi közünk ahhoz, hogy az apja hol volt/van....-.-
2011. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, nagyon tudatlannak érzem most magam, de ő kicsoda?
2011. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Már rákerestem, köszi!
2011. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez a megboldogulttól én rosszúl vagyok! Szenvedett eleget szegény kislány most had nyugodjon békében ha már ilyen szemét az élet és annyi szenvedés után ne mjutott neki a földön jó élet.

Az édesanyja mellette volt mért érdekel téged az hogy az apa hol volt?

2011. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
elnezest,csak ra kerdeztem,ez akkora gond?Mivel olvastam sokat utanna,es mindenhol csak az anyja volt mellette,es csak rakerdeztem mi volt az edesapjaval.
2011. márc. 30. 12:37
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Lehet már rég nem éltek együtt senki nem tudja. Én a kislány betegsége kezdetétől mindent olvastam róluk zokogtam mikor az agnyalkákhoz került utolsó hozzászóló
2011. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Tudod kedves kérdező,lehet talán soha nem is voltak együtt a szülei csak megfogant ez az ártatlan pici lány.Lehet az apja tudott róla,hogy megszületett de nem volt rá kíváncsi.Lehet együtt éltek egy darabig de aztán különköltöztek.Lehet élettársak voltak,de megromlott a kapcsolatuk.Lehet tán házasok voltak,de elváltak.


Ez most már lényegtelen,de az lényeges,hogy teljesen mindegy milyen státuszban volt jelen apuka,arra nem volt képes,hogy a végső órákban a gyermeke mellett legyen!

Ezért mélységesen elítélendő az ilyen "apa"

2011. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az apa egy drogos tróger.
2011. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jesszus...boldog tudatlanság. Most bőgök...
2011. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!