Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bóta Lara Szona (megboldogult)...

Bóta Lara Szona (megboldogult), hogy hogy csak az anyja volt mellette?

Figyelt kérdés
Csak az lenne a kerdesem,hogy hol volt az edesapja?
2011. márc. 30. 12:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mégis mi értelme számodra ezt most bolygatni?? Ha netán az anyja olvassa a kérdésedet, mit gondolsz, hogy fogja érezni magát?! Önző vagy...
2011. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az apja meghalt.
2011. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hagyd őket békén, semmi közöd hozzájuk. Neked hogy esne, ha a gyereked meghalna és egy ilyen proli oldalon tárgyalnák ki a családi életeteket?
2011. márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom szegény kislányt, de eleve a tv-ben sem kellett volna mutatkozniuk szerintem...
2011. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én írtam hogy kiakadtam a megboldogulton, de felse tünt hogy még a nevét sem vagy képes leírni normálisan. Mi érdeked van abból hogy tudod mi van az apával?
2011. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
CSAK AZERT TETTEM FEL A KERDEST,MERT ERDEKEL MILYEN OKOKBOL NEM VOLT VELE AZ APUKAJA,mivel nekem most pumpaljak ki utoljara a vizet a tudombol,es nem maradt sok hatra,es a rohadt eletben lehet sose fogom megtudni,hogy meirt fordult el tolem az edesapam es edesanyam,szamukra nincs remeny az en gyogyulasomra!!!
2011. márc. 31. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!