Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szted az jó szülő aki nem ad...

Szted az jó szülő aki nem ad a gyerekének még akk sem ha megtehetné?

Figyelt kérdés

Szóval elég jól állunk anyagilag de fateromnál minden hülyeségért könyörögni kell meg még így is azzal jön h el vagyok kényeztetve... ez nem igaz, és nem rokkanna bele ha adna vmennyit... most is azzal jön h már az októberi pénzemet is elkértem előre de jó hogy elkértem ha alig kapok! Pedig lenne miből! Ez igazságtalanság. Sztetek mit tehetnék? :/

16/f


2011. szept. 6. 20:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
100%
Mire kérsz? Csak úgy elbulizni vagy fontos dolgokra pl tanszerek, kaja, stb... Mert azért nem mindegy!
2011. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
91%
Írd le mennyit kapsz és mennyit éreznél jogosnak.
2011. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 A kérdező kommentje:
Most elbulizni kértem de arra is adhatna szórakozni is kell nem csak tanulni :P
2011. szept. 6. 20:30
 4/99 anonim ***** válasza:
85%

Miért kérted el előre?


Nekem ebből a kérdésből úgy tűnik, hogy kettőn áll a vásár, szívesen meghallgatnám apukád véleményét a dolgokról, lehet, hogy mondana olyat is, amit te itt nem írsz le, pedig fontos lehet.


A fő kérdésre válaszolva: lehet jó szülő. Hülyén hangzik, de nem könnyű tehetős emberként gyereket nevelni (pedig sokan így gondolják), hiszen figyelni kell arra is, hogy ne legyen elkényeztett, ne tartson mindent magától értetődőnek és ne várja el, hogy minden a feneke alá kerül - ugyanakkor ha TUD adni a szülő, akkor adni AKAR, ki ne tenné. Csak akkor meg ugye ott vannak az irigyek, engem pl. azért szólnak le, mert nem átallok márkás ruhát adni a gyerekre ha a játszótérre megyünk.

2011. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 anonim ***** válasza:
100%
Igen jó szülő, tudod ha már az októberi pénzedet élted fel, nem tudsz a pénzzel bánni. Később, ha fizetésből élsz, meg kell tanulni beosztani azt.
2011. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/99 anonim ***** válasza:
91%

"Írd le mennyit kapsz és mennyit éreznél jogosnak."


Jaja! Addig nem tudunk érdemben hozzászólni, hogy igazad van.e, vagy sem.

2011. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 A kérdező kommentje:

Olyan 20-30at kapok változó.

Jó tudom most jönni fogtok azzal h más ennyit sem kap stb. ami igaz de most nem ez a lényeg hanem h simán tudna adni többet is nem rokkanna bele és mégse ad :/ Mert önző.

2011. szept. 6. 20:32
 8/99 anonim ***** válasza:
84%
Jó lenne azért tudni, hogy mennyi az a pénz, amit havonta kapsz.Szeptember eleje van, te már az októberi pénzedet költöd, vagy már el is költötted.Mennyi az?
2011. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 A kérdező kommentje:
Mármint havonta annyit
2011. szept. 6. 20:33
 10/99 anonim ***** válasza:
79%

nemtom mennyit kapsz, lehet neked van igazad, lehet nem...


mindenesetre ezzel jót tesz, én se kapok meg bármit csak úgy


iphone, led tv, kocsi, motor... mindet azért kaptam meg, mert letettem vmit az asztalra (nyelvvizsga, felvételi, sport)

2011. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!